REKLAMA

"Jestem cały". Jest komentarz Franka Sterczewskiego

Trwa kryzys związany z obecnością imigrantów na granicy z Białorusią. Według doniesień pozostających po stronie białoruskiej najprawdopodobniej Irakijczyków dostarczyły tam służby Białorusi w ramach operacji mającej destabilizować takie kraje jak Polska, Litwa czy Łotwa.
"Franek" Sterczewski, poseł Koalicji Obywatelskiej / Screen TT

Białoruski reżim przedstawia służby tych krajów jako "bezduszne", o litewskich mówi wręcz, ze są "nazistowskie.

W tym samym czasie w Polsce politycy opozycji, "wiodące media", celebryci i "obrońcy praw człowieka" budują nastrój histerii i moralnej presji, obrażają polskich żołnierzy i funkcjonariuszy, oraz kwestionują legalność działania służb.

Szczytem groteski okazał się rajd posła Koalicji Obywatelskiej "Franka" Sterczewskiego, który usiłował biegiem przekroczyć nielegalnie granicę przewracając się przy tym.

Czytaj również: [VIDEO] "Upadek instytucji immunitetu". Nie uwierzycie co zrobił na granicy z Białorusią "poseł" Sterczewski

Sam Sterczewski zdążył już skomentować sprawę na Twitterze.

- Jestem cały i zdrowy. Niedługo napiszę więcej co tam się działo i jak wygląda podłość tego państwa wobec cierpienia niewinnych osób. Dziękuję za Wasze wsparcie i pozdrawiam wszystkich serdecznie z Usnarza Górnego!

- pisze zadowolony z siebie Sterczewski


Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?
Tygodnik

Opinie

Popkultura