REKLAMA

Sterczewski dramatycznie, ale z błędem ortograficznym. Internauci w śmiech

W jakim celu Straż Graniczna przesÓwała obóz w stronę Białorusi skoro niby nie jest terenie Polski? – pyta poseł Koalicji Obywatelskiej. Internauci szybko zwrócili uwagę na błąd ortograficzny polityka.
 Sterczewski dramatycznie, ale z błędem ortograficznym. Internauci w śmiech
/ fot. TVP Info


Na granicy z Białorusią trwa kryzys związany z koczującymi po białoruskiej stronie imigrantami, według doniesień, głównie Irakijczykami dowożonymi nad granicę przez białoruskie służby.

W czasie kiedy trwa operacja hybrydowa reżimu Łukaszenki przeciwko Polsce, Litwie i Łotwie, politycy opozycji, "wiodące media", celebryci i "obrońcy praw człowieka" nakręcają histerię i stosują moralny szantaż, by de facto udrożnić kanał przerzutu ludzi do Polski. Szczytem groteski okazał się rajd posła Koalicji Obywatelskiej "Franka" Sterczewskiego, który usiłował biegiem przekroczyć nielegalnie granicę przewracając się przy tym.

ZOBACZ WIDEO: "Upadek instytucji immunitetu". Nie uwierzycie co zrobił na granicy z Białorusią "poseł" Sterczewski 

„Zapytaliśmy przetrzymywane osoby, czy siedzą cały czas w tym samym miejscu na granicy. Dowiedzieliśmy się, że 5 dni temu funkcjonariusze kazali im się przesunąć kilka metrów w stronę białoruską” – oświadczyła w mediach społecznościowych Fundacja Ocalenie.

Do całej sprawy postanowił odnieść się także poseł KO Franciszek Sterczewski. Parlamentarzysta napisał: „W jakim celu Straż Graniczna przesówała obóz w stronę Białorusi skoro niby nie jest terenie Polski? Albo ktoś nielegalnie przekracza granicę albo kłamie”.


Internauci szybko zwrócili na błąd, jaki popełnił poseł Koalicji Obywatelskiej.

 


Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?
Tygodnik

Opinie

Popkultura