REKLAMA

Impreza urodzinowa red. Mazurka z politykami. Stacja RMF FM zabiera głos

Jak podaje dziennik "Fakt" we wtorkowej publikacji, gdy w piątek w Sejmie przemawiał szef NIK Marian Banaś (do niemal pustych ław sejmowych), większość polityków różnych opcji - PiS, PO, czy PSL - bawiła się wspólnie na urodzinach u znanego redaktora Roberta Mazurka. Publikacja jest szeroko komentowana w mediach, a głos w sprawie zabrał dyrektor programowy RMF FM Tadeusz Sołtys.
 Impreza urodzinowa red. Mazurka z politykami. Stacja RMF FM zabiera głos
/ screen YT - RMF FM

Fakt przyłapał posłów zarówno władzy, jak i opozycji na imprezowym bumelanctwie! Ręka w rękę politycy PiS, PO czy PSL balowali w ostatni piątek w centrum Warszawy! I to na urodzinach znanego dziennikarza Roberta Mazurka. A w tym samym czasie w Sejmie do niemal pustej sali przemawiał m.in. szef NIK Marian Banaś (66 l.)

- donosi "Fakt" we wtorkowej publikacji. Tabloid opisał huczną imprezę, wydaną w piątek przez red. Roberta Mazurka z powodu jego 50. urodzin. Miało się na niej pojawić około 100 osób, a wśród nich czołowi politycy PiS, PO czy PSL. Na dołączonych do publikacji zdjęciach widzimy wspólnie bawiących się posłów Marka Suskiego z PiS, Tadeusza Cymańskiego z Solidarnej Polski, Władysława Kosiniaka-Kamysza z PSL, Pawła Zalewskiego z PO, wicepremiera Piotra Glińskiego, ministra cyfryzacji Janusza Cieszyńskiego, byłego ministra zdrowia Łukasza Szumowskiego, szefa KPRM Michała Dworczyka, Borysa Budkę, Pawła Poncyljusza i Tomasza Siemoniaka z PO, czy byłą wicepremier Jadwigę Emilewicz.

Czytaj więcej: Burza po publikacji "Faktu" nt. urodzin red. Mazurka! "Politycy PiS, PO czy PSL razem balowali". Dziennikarz zabiera głos

O sprawę zapytano kierownictwo rozgłośni RMF FM, w którym red. Mazurek prowadzi codziennie "Poranną rozmowę".

 

Dla radia RMF FM najważniejsza jest jakość codziennej rozmowy o 8.02. Nie będziemy oceniać tego, kogo Robert Mazurek zaprasza na swoje urodziny. Jest to jego prywatna sprawa 

- powiedział Tadeusz Sołtys, dyrektor programowy RMF FM i wiceprezes Grupy RMF w rozmowie z portalem press.pl.


Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?
Tygodnik

Opinie

Popkultura