REKLAMA

Prezydent podpisał i skierował do Marszałek Sejmu wniosek o wyrażenie przez Sejm zgody na przedłużenie stanu wyjątkowego

- Prezydent RP @AndrzejDuda podpisał i skierował dziś do Marszałek Sejmu RP @elzbietawitek wniosek o wyrażenie przez Sejm zgody na przedłużenie stanu wyjątkowego na okres 60 dni - poinformowała Kancelaria Prezydenta na Twitterze.
Andrzej Duda Prezydent podpisał i skierował do Marszałek Sejmu wniosek o wyrażenie przez Sejm zgody na przedłużenie stanu wyjątkowego
Andrzej Duda / PAP/Andrzej Lange

Stan wyjątkowy obowiązuje od 2 września przez okres 30 dni. Obejmuje 115 miejscowości w województwie podlaskim oraz 68 miejscowości w województwie lubelskim.

Reżim Alaksandra Łukaszenki poprzez presję migracyjną nieustannie stara się zdestabilizować sytuację na granicy polsko-białoruskiej. Polski rząd chce przedłużyć stan wyjątkowy o kolejne 60 dni.

- Prezydent RP @AndrzejDuda podpisał i skierował dziś do Marszałek Sejmu RP @elzbietawitek wniosek o wyrażenie przez Sejm zgody na przedłużenie stanu wyjątkowego na okres 60 dni.

- poinformowała Kancelaria Prezydenta na Twitterze.

Zobacz także:

Rząd zwrócił się do Andrzeja Dudy o przedłużenie stanu wyjątkowego. Jest odpowiedź z Kancelarii Prezydenta

Stan wyjątkowy zostanie przedłużony? Prezydent Duda zabrał głos

 

 

 

 


Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?
Tygodnik

Opinie

Popkultura