REKLAMA

Dlaczego córka poszła na Oxford? Ziemkiewicz zdradza kulisy [VIDEO]

Publicysta „Do Rzeczy” i autor książek Rafał Ziemkiewicz został zatrzymany przez brytyjskie służby na lotnisku. Ziemkiewicz wylądował dzisiaj w Wielkiej Brytanii, gdzie towarzyszył córce, która miała rozpocząć naukę w Oxfordzie – informował serwis DoRzeczy.pl. W końcu został zwolniony, a na samego pisarza i jego córkę wylała się lawina hejtu.
Rafał Ziemkiewicz Dlaczego córka poszła na Oxford? Ziemkiewicz zdradza kulisy [VIDEO]
Rafał Ziemkiewicz / Screen YouTube Radio Nadzieja

Jednym z brutalniejszych jego objawów było uderzanie w córkę Rafała Ziemkiewicza, która "ma studiować na lewackiej uczelni"

Czytaj również: Sikorski chcąc uderzyć w Rafała Ziemkiewicza opublikował niechcący prywatną korespondencję z Giertychem?

Ziemkiewicz do Sikorskiego: "Studia za granicą porównujesz ze swoją zdradą Polski, żałosny jurgieltniku?"

Ziemkiewicz odpowiedział w wywiadzie dla Sławomira Jastrzębowskiego [Salon24].

- Wychowałem dziewczynę, która zafascynowała się inżynierią genetyczną. To kwestia przypadku, że to najlepsza uczelnia w dziedzinie inżynierii genetycznej znajduje się w Wielkiej Brytanii. Gdyby ta uczelnia była w Turcji, to pani Rupa Huq mogłaby mnie pocałować w... obrazek

- mówi Rafał Ziemkiewicz

- Oni budzą we mnie odruch wymiotny. Sikorski był Człowiekiem Roku Gazety Polskiej i walczył z Unią Europejską. Giertych z kolei nadstawiał czoła ojcu Rydzykowi. Poglądy zmieniają tylko Ci, którzy je mają. Jak się jest świnią i konformistą, to się nie zmienia poglądów, bo się ich nie ma

- mówi Ziemkiewicz

- Córka jest dorosła, jest silną kobieta i da sobie radę z lewactwem

- nie ma wątpliwości publicysta


Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?
Tygodnik

Opinie

Popkultura