REKLAMA

Koniec programu Krzysztofa Skórzyńskiego w TVN24

Portal Wirtualne Media pokusił się o podsumowanie oglądalności programu "Sprawdzam" prowadzonego przez Krzysztofa Skórzyńskiego dla TVN24. Stacja ogłosiła zakończenie nadawania programu.
Krzysztof Skórzyński Koniec programu Krzysztofa Skórzyńskiego w TVN24
Krzysztof Skórzyński / screen YT - Wydawnictwo WAM

Przypomnijmy: we wrześniu redakcja TVN24 poinformowała na Twitterze, iż znany dziennikarz TVN Krzysztof Skórzyński został zawieszony w obowiązkach. Przyczyną tej decyzji były nowe informacje pojawiające się nt. rzekomej współpracy Skórzyńskiego z szefem Kancelarii Premiera Michałem Dworczykiem.

Czytaj więcej: "W związku z nowymi informacjami...". Znany dziennikarz TVN zawieszony przez stację!

Śledztwo w sprawie dziennikarza zakończyło się w tym tygodniu w środę. Stacja poinformowała, że dziennikarz będzie kontynuował współpracę ze stacją, ale nie będzie się zajmować tematami związanymi z polityką.

Czytaj więcej: Stacja TVN podjęła decyzję w sprawie dziennikarza Krzysztofa Skórzyńskiego

 

Stacja TVN24 zakończyła nadawanie programu Krzysztofa Skórzyńskiego „Sprawdzam”. Emitowana od września ub.r. do września br. audycja gromadziła średnio 547 tys. widzów (...) Najwięcej widzów zgromadziło wydanie z 13 listopada. Jego średnia widownia wyniosła 1,05 mln osób

- wynika z analizy Wirtualnemedia.pl. Z publikacji dowiadujemy się, że ten wynik przełożył się na 4,08 proc. udziału TVN24 wśród wszystkich widzów, 2,18 proc. w grupie komercyjnej 16-49 i 2,32 proc. w grupie 16-59. 

 

TVN24 w trybie nagłym definitywnie ściągnął z anteny audycję „Sprawdzam”

- podsumowują "Wirtualne Media".

 

 


Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?
Tygodnik

Opinie

Popkultura