Wiemy co dalej z Krzysztofem Skórzyńskim. Dziennikarz TVN otrzyma nowe zadanie

Jak podaje branżowy serwis press.pl, dziennikarz Krzysztof Skórzyński będzie pracował przy obsłudze relacji z Pucharu Świata w skokach narciarskich.
Krzysztof Skórzyński Wiemy co dalej z Krzysztofem Skórzyńskim. Dziennikarz TVN otrzyma nowe zadanie
Krzysztof Skórzyński / screen YT - Centrum Myśli Jana Pawła II

Redakcja TVN24 poinformowała we wrześniu na Twitterze, iż znany dziennikarz tejże stacji Krzysztof Skórzyński został zawieszony w obowiązkach. Przyczyną tej decyzji były nowe informacje pojawiające się nt. rzekomej współpracy Skórzyńskiego z szefem Kancelarii Premiera Michałem Dworczykiem. Ostatecznie podjęto decyzję o kontynuowaniu współpracy ze Skórzyńskim, ale został on odsunięty od tematów politycznych. 

 

W związku z wyjaśnieniami uzyskanymi w wewnętrznym postępowaniu redakcyjnym wspólnie z Krzysztofem Skórzyńskim uznaliśmy, że obecnie dziennikarz będzie zajmował się niezwiązanymi z polityką formatami i programami TVN Grupa Discovery.

- poinformowano na profilu TVN24Newsroom na Twitterze.

Czytaj więcej: Koniec programu Krzysztofa Skórzyńskiego w TVN24

Dziś press.pl podaje, że Skórzyński będzie pracował przy formatach związanych z konkursami Pucharu Świata w skokach narciarskich.

 

Biuro prasowe TVN Grupa Discovery nie odpowiedziało na nasze pytania dotyczące obecności Skórzyńskiego przy obsłudze transmisji ze skoków, ale nieoficjalnie potwierdziliśmy tę informację

- czytamy w publikacji.


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe