REKLAMA

Kukiz grozi Kaczyńskiemu? „Współpraca z PiS stanie pod znakiem zapytania”

W rozmowie z Wirtualną Polską Paweł Kukiz poinformował, że podczas rozmowy z Jarosławem Kaczyńskim domagał się od prezesa PiS wyjaśnień ws. wiceministra Łukasza Mejzy. – Jeśli wyjaśnienia w sprawie wiceministra mnie nie przekonają, to moja dalsza współpraca z PiS stanie pod znakiem zapytania – zapowiedział polityk.
Paweł Kukiz Kukiz grozi Kaczyńskiemu? „Współpraca z PiS stanie pod znakiem zapytania”
Paweł Kukiz / fot. Silar - Wikipedia CC BY-SA 4.0

W ubiegłym tygodniu Wirtualna Polska napisała, że firma obecnego wiceministra sportu i turystyki Łukasza Mejzy obiecywała leczyć umierających na ciężkie choroby pacjentów terapiami bez medycznego potwierdzenia. Opublikowany artykuł wywołał burzę w mediach społecznościowych.

Czytaj więcej: Łukasz Mejza miał oferować terapię dla nieuleczalnie chorych. Wiceminister zapowiada pozew po tekście WP

Według nieoficjalnych ustaleń Salonu24 wiceminister Mejza zostanie w rządzie, o ile nie pojawią się zarzuty prokuratorskie, a Partia Republikańska zyska nowego wiceministra. 

Czytaj więcej: Nieoficjalnie. Łukasz Mejza zostaje w rządzie

Tymczasem sprawa robi się coraz bardziej gorąca. Jak poinformował Wirtualną Polskę Paweł Kukiz, w rozmowie z prezesem PiS poruszył temat Łukasza Mejzy.

 

– Prezes odpowiedział, że w tym tygodniu minister ma przedstawić pozwy i uzasadnić swoje działanie. Dla mnie to jest trudne do zaakceptowania, również ze względu na długoletnią walkę o zdrowie dziecka. Jeśli te wyjaśnienia mnie nie przekonają, to moja dalsza współpraca z PiS stanie pod znakiem zapytania 

– zapowiedział Kukiz.

 

 


Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?
Tygodnik

Opinie

Popkultura