REKLAMA

Była działaczka PO zwraca uwagę na zachowanie Budki. „Spójrzcie, wyszedł Budka. Siedzi cicho, bo…”

Spójrzcie - wyszedł Budka na konferencję o rozbudowie elektrowni. Nie zna się kompletnie na tym – komentuje nie przebierając w słowach była działaczka Platformy Obywatelskiej.
 Była działaczka PO zwraca uwagę na zachowanie Budki. „Spójrzcie, wyszedł Budka. Siedzi cicho, bo…”
/ fot. PAP/Zbigniew Meissner

 

Podczas konferencji prasowej polityków Platformy Obywatelskiej Borysa Budki oraz Wojciecha Saługi pod blokiem energetycznym w Jaworznie doszło do niecodziennej sytuacji. Posłowie opozycji, którzy mieli zamiar mówić o „prawdziwych przyczynach wysokich cen energii” nie spodziewali się, że ich konferencję przerwą związkowcy.

Macie kłamstwo wpisane w program – nie przebierali w słowach związkowcy.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ: Budka zorganizował konferencję ws. cen prądu. Związkowcy zepsuli mu show

Mocne słowa byłej działaczki PO

W mocnych słowach na temat całej sytuacji wypowiedziała się także była działaczka Platformy Obywatelskiej Aleksandra Wasilewska, która wyszła z partii po tym, jak stwierdziła, że frakcja konserwatywna w Platformie przestała istnieć.

Jej zdaniem przewodniczący klubu parlamentarnego KO „kompletnie nie zna się” na temacie, którego zorganizowana przez niego konferencja prasowa dotyczy.

Siedzi cicho, bo prawda by go wbiła w ziemię. Potrafi tylko pajacować z plakietkami o drożyźnie. Ludzie na miejscu wiedzą, o czym mówią” – uważa Wasilewska.


Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?
Tygodnik

Opinie

Popkultura