Janusz Kowalski wyproszony ze studia. Profil audycji udostępnił jego notatki [FOTO]

Do niecodziennej sytuacji doszło podczas porannego programu „7. dzień tygodnia” na antenie Radia ZET. Polityk Solidarnej Polski został wyproszony przez prowadzącego program, a tuż po zakończeniu audycji w sieci pojawiły się notatki polityka.
 Janusz Kowalski wyproszony ze studia. Profil audycji udostępnił jego notatki [FOTO]
/ fot. YouTube / Twitter

 

W niedzielnym programie „7. dzień tygodnia” na antenie Radia ZET doszło do niecodziennej sytuacji. Polityk Solidarnej Polski Janusz Kowalski został wyproszony przez prowadzącego audycję redaktora Andrzeja Stankiewicza, po tym polityk zaczął spierać się z dziennikarzem o to, kto procesował się z Gazpromem.

Według redaktora był to Donald Tusk, jednakże z taką opinią nie chciał zgodzić się Kowalski. – Dlaczego pan kłamie? W 2016 roku ja składałem ten pozew do sądu arbitrażowego – pytał.

ZOBACZ WIDEO: Awantura w Radiu ZET. Red. Stankiewicz wyrzuca posła Kowalskiego ze studia

Program udostępnia notatki Kowalskiego

Niedługo po zakończeniu programu, na oficjalnym profilu audycji „7. dzień tygodnia” zostały opublikowane notatki, które przyniósł ze sobą polityk Solidarnej Polski i najwidoczniej zapomniał zabrać po kłótni z prowadzącym.

„Poseł Kowalski zapomniał ze studia notatek. Z takimi tezami przychodzi do programu @JKowalski_posel, żeby rozmawiać o ataku Putina na Ukrainę, ponad milionie uchodźców i zagrożeniach dla Polski” – czytamy na profilu audycji.

- Być dziennikarzem, zajumać gościowi prywatne notatki, a potem je opublikować - to trzeba mieć niezły tupet i być amoralnym szmaciarzem. Lajkować świadectwo tego upadku dziennikarskich obyczajów - to trzeba mieć niezłe szambo w głowie.

- komentuje pisarz Jacek Piekara


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe