Rogozin nie wytrzymał presji? Haniebny tweet skierowany do Jarosława Kaczyńskiego usunięty

Były rosyjski wicepremier, a obecnie szef Roskosmosu Dmitrij Rogozin bardzo nerwowo zareagował na wizytę Jarosława Kaczyńskiego w Kijowie. „Przyjedź do Smoleńska, porozmawiamy” – napisał polityk do prezesa PiS na Twitterze. Tweet spotkał się z natychmiastową, ostrą reakcją w sieci. Tymczasem sam Rogozin wpis już usunął.
Dmitrij Rogozin Rogozin nie wytrzymał presji? Haniebny tweet skierowany do Jarosława Kaczyńskiego usunięty
Dmitrij Rogozin / fot. A.Savin - Wikipedia CC BY-SA 3.0

Premier Mateusz Morawiecki i wicepremier Jarosław Kaczyński wraz z premierem Czech Petrem Fialą oraz premierem Słowenii Janezem Janszą spotkali się w Kijowie z prezydentem Ukrainy Wołodymyrem Zełenskim i premierem tego kraju Denysem Szmyhalem.

Sądzę, że potrzebna jest misja pokojowa NATO, ewentualnie jeszcze jakiegoś szerszego układu międzynarodowego, ale taka misja, która będzie w stanie także się obronić i która będzie działała na terenie Ukrainy – powiedział Kaczyński w oświadczeniu dla mediów po spotkaniu. Jego wypowiedź wywołała nerwową i haniebną reakcję byłego rosyjskiego wicepremiera, obecnie szefa Roskosmosu Dmitrija Rogozina. Na odpowiedź polskich internautów nie trzeba było długo czekać.

Czytaj więcej: „Przyjedź do Smoleńska, porozmawiamy”. Nerwowa reakcja Rogozina po wypowiedzi Jarosława Kaczyńskiego

Tymczasem wpis Rogozina zniknął z Twittera. Czyżby rosyjski polityk nie wytrzymał presji?


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe