Skandaliczne słowa rosyjskiego dziennikarza o Polakach. Miażdżąca odpowiedź rzecznika PZPN

– Życzę reprezentacji Polski, w tym Lewandowskiemu porażki na mundialu. Chłopaki, życzę wam „powodzenia”, wy podłe stworzenia – mówił sfrustrowany wtorkowym zwycięstwem reprezentacji Polski dziennikarz rosyjskiej stacji Match TV. Rzecznik PZPN w krótki sposób skomentował jego zachowanie.
 Skandaliczne słowa rosyjskiego dziennikarza o Polakach. Miażdżąca odpowiedź rzecznika PZPN
/ fot. PAP / Łukasz Gągulski / Twitter

Rosjanie czują się pokrzywdzeni, że ich narodowa drużyna została zawieszona przez międzynarodowe struktury, a lwia część tamtejszych kibiców wspierała we wtorek reprezentację Szwecji. O tym jak mocno zabolało ich zwycięstwo Polaków może świadczyć zachowanie Antona Anisimova - dziennikarza sportowego rosyjskiej stacji Match TV, który środowy program zakończył zaskakującą wypowiedzią.

ZOBACZ WIDEO: „Wy podłe stworzenia”. Rosyjski dziennikarz zaatakował Polaków na wizji [WIDEO]

Na zakończenie programu chcę coś powiedzieć w swoim imieniu. Życzę reprezentacji Polski, w tym Lewandowskiemu porażki na mundialu. Chłopaki, życzę wam „powodzenia”, wy podłe stworzenia – powiedział na pożegnanie Anisimov.

Rzecznik PZPN odpowiada

Na słowa rosyjskiego dziennikarza postanowił zareagować rzecznik Polskiego Związku Piłki Nożnej Jakub Kwiatkowski, który odpowiedział krótko, nie przebierając w słowach.

Nie chcę komentować wypowiedzi osób, które mają problemy psychiczne – cytuje słowa Kwiatkowskiego portal sports.ru.

Przypomnijmy, że Rosjanie próbowali odwołać się od decyzji FIFA w Trybunale Arbitrażowym ds. Sportu, ale jak można było się spodziewać, ich apelację odrzucono. Widocznie nadal nie mogą pogodzić się z tą sytuacją.


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe