Nowe doniesienia o stanie zdrowia Putina! Sprawdzono nagrania z parady

Coraz częściej publicznym wystąpieniom Władimira Putina towarzyszą spekulacje na temat jego stanu zdrowia. Dziś pojawiły się kolejne plotki. Wszystko za sprawą zdjęć i nagrań z parady wojskowej w czasie Dnia Zwycięstwa. Rosyjski prezydent kaszlał i miał nogi przykryte kocem.
 Nowe doniesienia o stanie zdrowia Putina! Sprawdzono nagrania z parady
/ Władimir Putin / Wikipedia CC BY 4,0 Kremiln.ru / Twitter

Spekulacje o chorobie Władimira Putina pojawiły się już kilka lat temu. W 2016 r. portal abcZdrowie pisał o sztywnej prawej ręce prezydenta Rosji. Zwracano wtedy uwagę, że Putin swobodnie macha lewą dłonią, podczas gdy prawa ręka pozostaje nieruchoma.

Skulony z kocem na nogach

Od tego czasu media prześcigają się w analizowaniu postawy, ruchów, mimiki oraz zachowania Władimira Putina podczas publicznych wystąpień.

Putin podczas corocznej parady siedział skulony i miał ciężki koc na nogach – zauważają media, które podkreślają, że odnawiają się spekulacje na temat domniemanej choroby prezydenta Rosji.

„Daily Mirror” i „The Independent” twierdzą, że Władimir Putin był jedynym, który zakrywał kolana kocem, podczas gdy był on otoczony znacznie starszymi od siebie weteranami II wojny światowej, a temperatura wynosiła wówczas około 9 stopni Celsjusza. Putin ubrany był dodatkowo w ciepłą kurtkę.

Były brytyjski dyplomata Tony Brenton powiedział:

– Ciężki koc to interesujący szczegół. Regularnie krążyły plotki o złym stanie zdrowia Putina, co oczywiście nie zostało potwierdzone przez Kreml. Putin przez ostatnie dwa lata odizolował się z powodu pandemii COVID-19.

Czytaj też: „Nie wygląda za dobrze”. Co dzieje się z Władimirem Putinem? Ten szczegół przykuł uwagę

 

 


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe