Magdalena Ogórek nie wytrzymała. „Wpadasz w zabieg marketingowy TVN!” [WIDEO]
![Magdalena Ogórek Magdalena Ogórek nie wytrzymała. „Wpadasz w zabieg marketingowy TVN!” [WIDEO]](https://www.tysol.pl/imgcache/750x530/c/uploads/news/83885/16523746994b4bff4c0b52d9ace50671.jpg)
Według dziennikarza „Wprost” Dariusza Grzędzińskiego stołeczni radni PO ustalili, że złożą wniosek o przyznanie „Babci Kasi” Nagrody m.st. Warszawy. Informacja przekazana przez Grzędzińskiego wywołała spore poruszenie w mediach społecznościowych.
CZYTAJ WIĘCEJ: „Babcia Kasia” otrzyma nagrodę na wniosek warszawskich radnych PO? Zaskakujące informacje
Mocne słowa Magdaleny Ogórek
Podczas programu „W tyle wizji” na antenie TVP Info został wyemitowany fragment nagrania przedstawiający „babcię Kasię”, która ubliża funkcjonariuszom policji w trakcie różnych demonstracji nazywając ich m.in. „ped***mi”.
Prowadzący program Wiktor Świetlik stwierdził, że kobieta ma zaburzenia i powinno leczyć się ją w odosobnieniu, lecz ciągle używał zwrotu „babcia Kasia”, co ewidentnie zdenerwowało współprowadzącą Magdalenę Ogórek.
– Przestań z tą „babcią”, bo wpadasz w ten zabieg marketingowy, który stworzyła telewizja TVN. Z pana w stosownym wieku, mam na myśli pana Jerzego Owsiaka, zrobiła Jurka. Panią Katarzynę, bezdzietną, absolutnie nieaspirującą do roli babci, nazwała babcią – wypaliła Ogórek.
– Magda, ja protestuję. "Babcia Kasia" jest absolutnie babcią wszystkich Silnych Razem, radnych z Koalicji Obywatelskiej – odparł drwiąc Świetlik.
– Ale to może być zaginiona babcia Marty Lempart, to tu bym się zgodziła. To mi zaczyna pasować – stwierdziła Ogórek.