Nowe informacje na temat potencjalnej choroby Putina. Uwagę mediów zwróciły nietypowe ruchy stopy

Od początku wojny rosyjsko-ukraińskiej liczne plotki kiełkują na temat potencjalnych chorób Władimira Putina.
Prezydent Federacji Rosyjskiej Władimir Putin Nowe informacje na temat potencjalnej choroby Putina. Uwagę mediów zwróciły nietypowe ruchy stopy
Prezydent Federacji Rosyjskiej Władimir Putin / PAP/EPA/ALEXANDER NEMENOV / POOL

Brytyjski „The Sun” od początku wojny wskazywał na niepokojące szczegóły zachowania rosyjskiego przywódcy. Dziennik wskazał nagrania, jakie opublikował Kreml ze spotkania Władimira Putina z szefem rosyjskiego resortu obrony Siergiejem Szojgu. Na filmach widać, że prezydent siedzi przygarbiony i kurczowo trzyma się krawędzi stołu. U polityka podejrzewano chorobę Parkinsona.

„Daily Mail” wskazał na charakterystyczny symptom obecny u Putina. Na nagraniu z 16 maja dziennikarze zauważyli, że Putin kilkakrotnie w dziwny sposób wykręca stopę. 

Putin chory na Parkinsona?

Do pogłosek o ewentualnym schorzeniu Rosjanina odniósł się prof. Konrad Rejdak, prezes Polskiego Towarzystwa Neurologicznego. Jego zdaniem za nietypowym zachowaniem Putina stoją skutki uboczne silnych leków, które ma brać.

– Obecne u niego objawy i zmiany zachowania przypisałbym efektom polekowym lub też wtórnym zaburzeniom na tle jakiejś choroby zasadniczej, która jest skrzętnie ukrywana

– oceniał w rozmowie z TVN 24.

CZYTAJ TEŻ: Rafał Trzaskowski szczerze o spotkaniu z prezydentem Bidenem: „Złapał mnie za rękę i przyciągnął do siebie

CZYTAJ TEŻ: Parlament Finlandii zaakceptował wniosek o przyjęcie do NATO

Wskazał, że prawdopodobieństwo, by Władimir Putin cierpiał na chorobę Parkinsona, jest „bardzo małe”. Według profesora prawdopodobnym jest, by Putin cierpiał na „jakiś rodzaj nowotworu”. Jako możliwy scenariusz wskazał też chorobę psychiczną Rosjanina.

 

 


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe