„Bełkocze i wygląda na oszołomionego”. To nagranie mówi wszystko o stanie zdrowia Putina

Jak już wcześniej informowaliśmy, według dziennika „La Stampa” prezydent Rosji Władimir Putin przeszedł operację w nocy z poniedziałku na wtorek. Wygląda na to, że Putin jest w coraz gorszym stanie. Może to potwierdzać nagranie z jednego ze spotkań, na którym Putin z trudem jest w stanie zapanować nad swoim ciałem.
 „Bełkocze i wygląda na oszołomionego”. To nagranie mówi wszystko o stanie zdrowia Putina
/ zrzut ekranu / mirror.co.uk

Od momentu rozpoczęcia inwazji na Ukrainę eksperci wnikliwie analizują każde wystąpienie rosyjskiego prezydenta, doszukując się w jego wyglądzie i zachowaniu dowodów na ewentualną chorobę. Niektórzy twierdzą, że polityk może chorować na Parkinsona, pojawiają się też głosy o nowotworze.

Tutaj czytaj więcej: „Trafił do szpitala i przeszedł operację”. Sensacyjne doniesienia ws. stanu zdrowia Putina

Do mediów trafiło nagranie spotkania Władimira Putina z Siergiejem Czemiezowem, rosyjskim oligarchą, szefem konglomeratu obronnego Rostec i dawnym kolegą Putina z KGB.

Jak podaje „Mirror”, wideo było pokazywane w rosyjskiej telewizji w środę, 18 maja. Na nagraniu widać, jak panowie siedzą naprzeciwko siebie, a Czemiezow prezentuje Putinowi coś w rodzaju sprawozdania.

Oligarcha wygląda na pełnego życia i zadowolonego, ale rosyjski przywódca sprawia wrażenie, jakby miał za chwilę zwymiotować. Wygląda tak, jakby w ogóle nie słuchał tego, co mówi były oficer KGB. Widać, że ma problemy z mówieniem. 

69-letni prezydent Rosji bełkotał, wyglądał na oszołomionego i wzdętego

– informuje „Mirror”.

Kliknij, by zobaczyć nagranie. 

 

 

 


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe