Wiadomo, kim są podejrzani o zabójstwo na Nowym Świecie. Jest komunikat prokuratora generalnego

Prokurator generalny Zbigniew Ziobro poinformował w mediach społecznościowych, że znana jest tożsamość dwóch osób podejrzanych o zabójstwo mężczyzny w centrum Warszawy.
 Wiadomo, kim są podejrzani o zabójstwo na Nowym Świecie. Jest komunikat prokuratora generalnego
/ Tysol

Policjanci ze Śródmieścia prowadzą postępowanie dotyczące zabójstwa, do którego doszło 8 maja bieżącego roku na ul. Nowy Świat 28 w Warszawie. Pomiędzy 29-letnim mężczyzną a grupą pijanych mężczyzn doszło do kłótni, na skutek której 29-latek został ciężko raniony nożem. Jego życia nie udało się uratować. Media donoszą, że zamordowany padł ofiarą napaści, ponieważ stanął w obronie kobiet zaczepianych przez agresywną grupę mężczyzn.

Czytaj więcej: Brutalne morderstwo 29-latka w centrum Warszawy. Policja publikuje wizerunek uczestnika zdarzenia

W piątek prokurator generalny Zbigniew Ziobro poinformował, że znana jest tożsamość dwóch osób podejrzanych o zabójstwo. Są to Sebastian W. i Łukasz G.

„Śledczy ustalili tożsamość dwóch podejrzanych o zabójstwo na Nowym Świecie. Wydano nakaz tymczasowego aresztowania Sebastiana W. i Łukasza G. To postępowanie od razu poleciłem objąć nadzorem @PK_GOV_PL. Sprawcy muszą zostać szybko i surowo ukarani” – napisał Zbigniew Ziobro na Twitterze.

 

 


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe