„Nigdy mnie nie przeprosił. Karma wraca”. Dziennikarka TVN dosadnie o odejściu Lisa z „Newsweeka”

W ubiegłym tygodniu portal Wirtualne Media poinformował, że zarząd Ringier Axel Springer Polska i Tomasz Lis zadecydowali o natychmiastowym zakończeniu współpracy. Sprawa odbiła się głośnym echem w mediach; teraz głos zabrała znana dziennikarka TVN Anna Kalczyńska, która w gorzkich słowach podsumowała zachowanie byłego red. naczelnego „Newsweeka”.
Anna Kalczyńska „Nigdy mnie nie przeprosił. Karma wraca”. Dziennikarka TVN dosadnie o odejściu Lisa z „Newsweeka”
Anna Kalczyńska / screen YT - Pomponik

„Z dniem 24 maja 2022 r. Tomasz Lis przestaje pełnić funkcję redaktora naczelnego oraz prowadzącego podcast «Świat_PL» i odchodzi z firmy” – poinformował RASP w komunikacie prasowym. Nie podano przyczyn tej decyzji. Nowym redaktorem naczelnym „Newsweek Polska” został Tomasz Sekielski.

Czytaj więcej: „Newsweek” ma nowego naczelnego. Jest reakcja Tomasza Lisa

Czytaj więcej: Tomasz Lis „w trybie natychmiastowym” odchodzi z „Newsweek Polska”

Zwolnienie Tomasza Lisa skomentowała na Twitterze znana dziennikarka TVN Anna Kalczyńska, która, jak się okazało, żywi urazę do byłego red. naczelnego liberalnego tygodnika.

Co do zwolnienia Tomasza Lisa nie wypowiadałam się dotąd, bo nigdy nie przeprosił mnie za obelgi pod moim adresem, ale cóż… najwyraźniej karma wraca. Każdy jest kowalem WŁASNEGO losu” – napisała Kalczyńska w mediach społecznościowych. W kolejnym wpisie dodała, że Tomasz Lis nazwał ją „piskalczyńską”.

„Po tym, jak ośmieliłam nie zgodzić się z Jarkiem Kuźniarem” – skwitowała dziennikarka.

 

 


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe