Nieoficjalnie: Piotr Kraśko trafił do szpitala

Jak podaje plotkarki portal Pudelek powołując się na swoje źródła, znany dziennikarz Piotr Kraśko przebywa obecnie w jednej z warszawskich placówek medycznych. 
Piotr Kraśko Nieoficjalnie: Piotr Kraśko trafił do szpitala
Piotr Kraśko / screen video TVN

"Piotr Kraśko trafił do szpitala. Uzyskaliśmy nieoficjalne potwierdzenie w szpitalu, że rzeczywiście dziennikarz przebywa w jednej z warszawskich placówek medycznych" - poinformował portal Pudelek we wtorek po południu. Jak podano w publikacji, dziennikarz ma być na miejscu  poddawany szeregowi badań w związku z problemami z ciśnieniem.

Kłopoty Piotra Kraśki

Nazwisko dziennikarza w ostatnim czasie niejednokrotnie obiegło czołówki polskich mediów. Przypomnijmy: Portal tvp.info twierdzi, że „prezenter «Faktów» TVN, a wcześniej twarz «Wiadomości» TVP, nie płacił podatków”. Portal przekonuje, że „należności uiścił dopiero, kiedy odkryła to skarbówka w ramach sprawdzania szczelności systemu podatkowego”.

Czytaj więcej: Portal tvp.info sensacyjnie: „Piotr Kraśko przez lata nie płacił podatków”

Inna sprawa, która mogła kosztować dziennikarza dużo nerwów dotyczyła z kolei aktu oskarżenia, który został skierowany przeciwko niemu 8 czerwca przez Prokuraturę Okręgową w Warszawie do Sądu Rejonowego w Ostrołęce. Prezenter został oskarżony o prowadzenie samochodu bez uprawnień.

Czytaj więcej: Jest akt oskarżenia przeciwko Piotrowi Kraśce. Grozi mu nawet więzienie


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe