Po występie młodej Polki w America’s Got Talent. Billie Eilish zachwycona

Sara James wrzuciła do mediów społecznościowych nagranie ze swojego występu i oznaczyła autorkę wykonywanej piosenki Billie Eilish w poście. „Billie Eilish dziękuję za tę piękną piosenkę, zostanie ze mną na zawsze” – napisała. Nie spodziewała się chyba takiej reakcji amerykańskiej wokalistki.
 Po występie młodej Polki w America’s Got Talent. Billie Eilish zachwycona
/ fot. YouTube

Sara James to młoda polska piosenkarka, która niedawno reprezentowała nasz kraj na 19. konkursie Eurowizji dla dzieci we Francji, gdzie zajęła drugie miejsce. Z kolei w roku 2021 zwyciężyła w programie „The Voice Kids”.

ZOBACZ WIDEO: Młoda Polka doceniona w amerykańskim „Mam Talent”. Nagranie podbija sieć

Teraz młoda Polka stara się rozwinąć swoją karierę poza granicami naszego kraju. Wzięła udział w castingu do amerykańskiej edycji „Mam Talent”.

Młoda gwiazda z Polski na scenie popularnego programu zaśpiewała utwór Billie Eilish. Wykonanie 14-latki wyraźnie spodobało się jurorom, lecz przede wszystkim słynnemu łowcy talentów – Simonowi Cowellowi, który postanowił nacisnąć złoty przycisk Polce i tym samym zapewnić jej awans do półfinału.

Billie Eilish doceniła występ młodej PolkiMłoda polska wokalistka wrzuciła do mediów społecznościowych nagranie ze swojego występu i oznaczyła autorkę wykonywanej piosenki Billie Eilish w poście. „Billie Eilish dziękuję za tę piękną piosenkę, zostanie ze mną na zawsze” – napisała.

Okazało się, że amerykańska gwiazda nie tylko zauważyła wpis Sary James, ale również udostępniła go na swoim profilu, który śledzi ponad 32 miliony obserwujących.


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe