Niedoszła Warszawianka Roku. Sieć obiegło kolejne szokujące nagranie z „Babcią Kasią” [WIDEO]

W filmie opublikowanym przez Pyta.pl widzimy, jak w pewnym momencie „Babcia Kasia” atakuje jedną z młodych dziewcząt, która prawdopodobnie nie zgadzała się z proaborcyjnymi postulatami.
 Niedoszła Warszawianka Roku. Sieć obiegło kolejne szokujące nagranie z „Babcią Kasią” [WIDEO]
/ fot. YouTube / Pyta.pl

Popularny w serwisie YouTube kanał Pyta.pl opublikował niedawno film z demonstracji feministek, które protestowały pod Sejmem ws. odrzucenia w pierwszym czytaniu obywatelskiego projektu liberalizującego prawo aborcyjne zakładające m.in. możliwość usunięcia ciąży do 12. tygodnia.

Jedną z głównych postaci wyróżniających się w filmie była dobrze znana warszawskim funkcjonariuszom policji tzw. „Babcia Kasia”, czyli Katarzyna Augustynek.

CZYTAJ TAKŻE: Kolejny akt oskarżenia przeciwko „Babci Kasi”. „Liczy ona na wsparcie upolitycznionych stowarzyszeń prawniczych”

W filmie opublikowanym przez Pyta.pl widzimy, jak w pewnym momencie „Babcia Kasia” atakuje jedną z młodych dziewcząt, która prawdopodobnie nie zgadzała się z proaborcyjnymi postulatami. – Śmieciary, śmieciary! – krzyczała „Babcia Kasia”.

„Dlaczego to agresywne, zaburzone babsko atakuje ludzi na ulicy? i to jakieś dzieciaki? [pisownia oryginalna – przyp. red.]” – pyta dziennikarka Blanka Aleksowska z Polska Press.

„Jeśli Roman Giertych na Prokuratora Generalnego, to to agresywne babsko chyba na Ministra Edukacji. To by się składało w całość [pisownia oryginalna – przyp. red.]” – dodaje dziennikarz TVP Marcin Tulicki.

Kandydatka na Warszawiankę Roku 

Przypomnijmy, że jesienią ubiegłego roku „Babcia Kasia” została nominowana do tytułu Warszawianki Roku 2021, co wywołało niemałą burzę w sieci.

ZOBACZ TAKŻE: Nominowana do tytułu Warszawianki Roku „Babcia Kasia” pobiła tęczową flagą uczestniczkę kontrmanifestacji 

„To ikona protestów ulicznych w Warszawie. (…) Zaangażowana w walkę o prawa kobiet, aktywnie zabiera głos, gdy przychodzi wesprzeć społeczność LGBT+” – można było przeczytać wówczas na stronie warszawskiego ratusza.


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe