Jadczak uderza w Stanowskiego billingami rozmów telefonicznych. Ten odpowiada

Po tekście dotyczącym selekcjonera reprezentacji Polski Czesława Michniewicza dziennikarz Wirtualnej Polski Szymon Jadczak wziął na celownik popularnego dziennikarza sportowego Krzysztofa Stanowskiego.
 Jadczak uderza w Stanowskiego billingami rozmów telefonicznych. Ten odpowiada
/ fot. YouTube - Niezwykle Opowiesci Sportowe / Kanał Sportowy

Zaraz po podaniu informacji, że zatrzymano pierwszego skorumpowanego sędziego Krzysztof Stanowski dzwoni do Czesława Michniewicza. A ten natychmiast wybiera do skutku wydzwaniania do Fryzjera. A potem telefony Fryzjera milkną [pisownia oryginalna – przyp. red.]

– pisze na Twitterze dziennikarz Wirtualnej Polski Szymon Jadczak i udostępnia swój artykuł zatytułowany „Michniewicz – Stanowski – Fryzjer. Historia znajomości”.

W swoim tekście były dziennikarz TVN24 zwraca uwagę, że numer telefonu Krzysztofa Stanowskiego znajduje się „w billingach pochodzących z akt procesu piłkarskiej mafii”.

Stanowski odpowiada

Dziennikarz sportowy w swoim stylu zareagował na wpis Szymona Jadczaka, szydząc z jego postawy. „Co robi dziennikarz pracujący w piłce, gdy zatrzymany jest sędzia? Dzwoni do ludzi ze środowiska, których najlepiej zna, by dowiedzieć się czegoś więcej” – czytamy we wpisie Stanowskiego.

CZYTAJ TAKŻE: Pewnie po tej odpowiedzi wskoczę na listę pańskich wrogów”. Stanowski publikuje pytania, jakie dostał od Jadczaka

„Co robi Szymon Jadczak? Sugeruje, że tak niewolno. No i mam dwa połączenia z Fryzjerem przez lata. Ja dzwoniłem do trenera klubu ESA [klubu ekstraklasowego – przyp. red.], a z tekstu wynika, że Szymon Jadczak dzwonił bezpośrednio do Fryzjera [pisownia oryginalna – przyp. red.]” – dodał.


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe