To nie żart. Kurdej-Szatan gościem Campusu Polska, gdzie opowie o... radzeniu sobie z hejtem

Aktorka i celebrytka Barbara Kurdej-Szatan, która wywołała prawdziwą burzę wpisem na Instagramie, w którym wulgarnie i obraźliwie oceniła działa funkcjonariuszy Straży Granicznej, będzie gościem Campusu Polska, gdzie opowie o... radzeniu sobie z hejtem.
 To nie żart. Kurdej-Szatan gościem Campusu Polska, gdzie opowie o... radzeniu sobie z hejtem
/ screen YT - Salon24

"Hejt może spotkać każdego, jak sobie z nim radzić i jak reagować? Na te tematy porozmawiamy podczas #Campus2022 z Barbarą Kurdej-Szatan - aktorką, prezenterką i wokalistką. Telewidzowie kochają jej talent, ale też wiarygodność i naturalność" - wpis o takiej treści pojawił się na oficjalnym profilu Campusu Polska w środę. 

 

 

Informacja ta jest o tyle zaskakująca, że Barbara Kurdej-Szatan w maju usłyszała w Prokuraturze Okręgowej w Warszawie zarzut zniesławienia Straży Granicznej oraz jej funkcjonariuszy po feralnym wpisie, w którym na początku listopada zeszłego roku nazwała mundurowych tej formacji "maszynami bez mózgów oraz mordercami". Wpis opatrzony był licznymi wulgaryzmami i spowodował wzburzenie opinii publicznej i gwałtowny spadek popularności aktorki.

Sieć Play pod naciskiem opinii publicznej nie przedłużyła z Kurdej - Szatan kontraktu reklamowego, w sieci ruszyła fala poparcia dla polskich mundurowych, a celebrytka stała się bohaterką białoruskiej antypolskiej propagandy.

Za zarzucany aktorce czyn może grozić grzywna, kara ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.

Czytaj więcej: "Jeśli mam odpowiadać karnie...". Kurdej - Szatan wydała oświadczenie


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe