Nieoficjalnie: „Lekarze wezwani w środku nocy do Putina”

Jak przekazał szef ukraińskiego wywiadu na Telegramie, Władimir Putin miał doznać w środku nocy silnych nudności, przez co wezwani mieli zostać lekarze do jego kwatery prezydenckiej około 1:00 w nocy. Do zdarzenia miało dojść w miniony weekend. Informacje nie zostały oficjalnie potwierdzone.
 Nieoficjalnie: „Lekarze wezwani w środku nocy do Putina”
/ Creative Commons Attribution 4.0 International license. Attribution: Kremlin.ru

Szef ukraińskiego wywiadu wojskowego, generał dywizji Kyryło Budanow twierdzi, że służby Ukrainy mają dostęp do tajnych informacji na temat zdrowia rosyjskiego prezydenta.

Budanow na Telegramie poinformował o rzekomym incydencie ze zdrowiem Putina. 

Twierdzi, że w nocy z piątku (22 lipca) na sobotę (23 lipca) rosyjski prezydent miał potrzebować pilnej pomocy medycznej.

Putin skarżył się na silne nudności. Dwadzieścia minut później wezwano jego medyków prowadzących oraz dodatkowy zespół lekarzy. Lekarze udzielili pomocy i byli w pobliżu Putina przez trzy godziny, a po poprawie stanu zdrowia prezydenta opuścili jego gabinet

– podał Telegram.

To nie pierwsze zaskakujące doniesienia szefa ukraińskiego wywiadu. 

Jak ostatnio informowaliśmy: według generała majora Kyryło Budanowa filmy z rozpoczęcia wizyty Władimira Putina w Teheranie sugerują, że podczas tego wydarzenia rosyjskiego prezydenta zastąpił sobowtór.

CZYTAJ WIĘCEJ: Czy to w ogóle jest Putin?” [WIDEO]

 

 


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe