Ujawniono, ile zarabia Piotr Kraśko w TVN. „To niejedyne źródło dochodów”

Plotkarski portal pomponik.pl donosi o zarobkach dziennikarza TVN Piotra Kraśki.
 Ujawniono, ile zarabia Piotr Kraśko w TVN. „To niejedyne źródło dochodów”
/ / Piotr Kraśko / screen video TVN

Nazwisko dziennikarza w ostatnim czasie niejednokrotnie obiegło czołówki polskich mediów. Przypomnijmy: portal tvp.info twierdzi, że „prezenter «Faktów» TVN, a wcześniej twarz «Wiadomości» TVP, nie płacił podatków”. Portal przekonuje, że „należności uiścił dopiero, kiedy odkryła to skarbówka w ramach sprawdzania szczelności systemu podatkowego”.

Czytaj więcej: Portal tvp.info sensacyjnie: „Piotr Kraśko przez lata nie płacił podatków”

Inna sprawa, która mogła kosztować dziennikarza dużo nerwów, dotyczyła z kolei aktu oskarżenia, który został skierowany przeciwko niemu 8 czerwca przez Prokuraturę Okręgową w Warszawie do Sądu Rejonowego w Ostrołęce. Prezenter został oskarżony o prowadzenie samochodu bez uprawnień.

Czytaj więcej: Jest akt oskarżenia przeciwko Piotrowi Kraśce. Grozi mu nawet więzienie

Ile zarabia Kraśko?

Jak podaje pomponik.pl, „okazuje się, że prowadzący «Faktów» otrzymuje 70 tys. zł miesięcznie, co daje mu rocznie kwotę ponad 800 tys. zł – a to niejedyne źródło jego dochodów” – czytamy. 

„Państwo Kraśkowie zarabiają na sprzedaży koni hodowlanych, lekcjach jazdy konnej, organizowaniu konnych obozów, szkoleń i wysokiej rangi imprez. Ich stadnina cieszy się ogromnym uznaniem” – podaje portal.

Jak czytamy, „prezenter jest także właścicielem gustownego apartamentu znajdującego się w ekskluzywnym budynku, położonym przy ulicy Złotej 44 w Warszawie”.


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe