Cięcia w TVN? Kolejne osoby żegnają się z programem „Dzień dobry TVN”

Jak podaje branżowy portal Wirtualne Media, z programem „Dzień dobry TVN” pożegnały się dwie producentki – Ewa Baj i Luiza Zając.
 Cięcia w TVN? Kolejne osoby żegnają się z programem „Dzień dobry TVN”
/ tvn / Wikipedia/TVN S.A. - tvn.pl

Jak przypomina portal pomponik.pl, Warner Bros. Discovery opublikował niedawno raport, w którym ujęto stratę netto w kwartalnych wynikach spółki po fuzji w wysokości 3,41 mld dolarów. „To oznacza tylko jedno – cięcia budżetowe i zwolnienia” – podaje tabloid. 

Przypomnijmy: informacja o odejściu Edwarda Miszczaka z TVN pojawiła się w mediach na początku czerwca. Po odejściu Edwarda Miszczaka powstało nowe stanowisko – „szef TVN”. Objęła je Lidia Kazen, która od dekady pełniła funkcję dyrektor programowej stacji TTV. 

W ubiegłym tygodniu nieoczekiwanie Anna Wendzikowska poinformowała na Instagramie, że widzowie nie zobaczą jej już w „Dzień dobry TVN”. Była związana z programem śniadaniowym od 15 lat.

CZYTAJ WIĘCEJ: „Jak podsumować 15 lat?” Znana dziennikarka odchodzi z „Dzień dobry TVN”

To nie koniec

Jak podaje branżowy portal Wirtualne Media, z programem pożegnały się dwie producentki – Ewa Baj i Luiza Zając. Ich obowiązki przejmie Dorota Malesa, dotychczas główna producentka śniadaniówki.

W ostatnim czasie analizowaliśmy strukturę zespołu produkcyjnego. Ogłosiliśmy niedawno pierwsze zmiany, które odzwierciedlają nowe podejście do organizacji i zarządzania produkcją w grupie. Kolejnym krokiem jest wprowadzenie zmian w strukturze redakcji „Dzień Dobry TVN”. Ograniczyliśmy liczbę producentów

– podaje biuro prasowe TVN Warner Bros. Discovery.


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe