Szukaj
Konto

Kraśko wróci do „Faktów” TVN? „Jest silny opór. (…) Śmierdzące jajo”

19.08.2022 12:22
Kraśko wróci do „Faktów” TVN? „Jest silny opór. (…) Śmierdzące jajo”
Źródło: Piotr Kraśko / screen video TVN
Komentarzy: 0
– Jest silny opór znacznej części redakcji przeciwko powrotowi Piotra do pracy – twierdzi w rozmowie z portalem wirtualnemedia.pl informator z redakcji „Faktów”.

W czerwcu portal tvp.info poinformował, że prezenter TVN, a wcześniej twarz "Wiadomości" TVP, Piotr Kraśko nie płacił podatków, a należności uiścił dopiero, kiedy odkryła to skarbówka. Wcześniej dziennikarz był "bohaterem" mediów, gdy okazało się, że przez lata jeździł samochodami… bez prawa jazdy.

CZYTAJ TAKŻE: Kraśko nie płacił podatków? Dziennikarz TVN wydał oświadczenie

Kraśko wróci po wakacjach?

Według informacji przekazanych przez wirtualnemedia.pl w grafiku prowadzących "Fakty" TVN do końca sierpnia nie ma Piotra Kraśki. Nie wiadomo także, czy wróci po wakacjach.

- Jest silny opór znacznej części redakcji przeciwko powrotowi Piotra do pracy. Takie sygnały wysyłane są do zarządzających nie tylko informacją w TVN, ale stacją w ogóle. Niewykluczone, że Kraśko w ogóle nie wróci, ani do "Faktów", ani do TVN

- powiedział portalowi informator z redakcji "Faktów".

Dodał, że nakładające się sprawy wokół Kraśki są dla stacji "trochę śmierdzącym jajem".

Komentarzy: 0
Data publikacji: 19.08.2022 12:22
Źródło: tvp.info