Sara James w finale amerykańskiego „Mam talent”! Wiemy, z kim powalczy o zwycięstwo

W brawurowym występie w półfinale „America's Got Talent” Sara James, utalentowana 14-latka z Polski, zachwyciła jurorów i widzów swoim głosem. Dziś już wiemy, że dzięki głosom widzów młoda Polka dostała się do finału!
Występ Sary James Sara James w finale amerykańskiego „Mam talent”! Wiemy, z kim powalczy o zwycięstwo
Występ Sary James / screen YT - America's Got Talent

Zachwycający występ polskiej nastolatki w amerykańskim show

14-latka w półfinale amerykańskiego „Mam talent” wykonała piosenkę „Rocket Man” z repertuaru Eltona Johna. 

– Jestem bardzo wzruszony – komentował słynny juror Simon Cowell. – Wiem, ile to dla ciebie znaczy. Wybór piosenki był po prostu genialny. Jestem pewien, że tym razem Elton John będzie retweetował twój występ – mówił.

Czytaj więcej: „Jesteś wielką gwiazdą”. Młoda Polka Sara James podbiła amerykańskie show. Szef programu klaskał na stojąco [WIDEO]

„Sara jest niesamowita”

Po występie Sary James w sieci zaroiło się od komentarzy na temat jej występu. Internauci z całego świata nie kryją swojego entuzjazmu wobec wielkiego talentu nastolatki. Głos zabrała m.in. aktorka i celebrytka Dominika Gwit.

– Obejrzałam właśnie występ Sary James w półfinale amerykańskiego „Mam Talent”. Wow, wow, wow, Sara, gratuluję. Ona naprawdę może być supergwiazdą i to nie są słowa na wyrost. Jest piękna, zdolna, pracowita i ambitna (…). Mnie cieszą takie sukcesy zdolnych, fajnych dziewczyn, które podbijają świat, niczego się nie boją, idą z głową podniesioną do góry i ciężką pracą walczą o swój sukces i swoje marzenia. To jest naprawdę piękne – powiedziała Dominika Gwit.

Również internauci wręcz rozpływają się w komentarzach nad umiejętnościami wokalnymi nastolatki.

Czytaj więcej: „Ona naprawdę może być supergwiazdą”. Zachwyt po występie Polki w amerykańskim „Mam talent”

Finał programu

W czwartek nad ranem dowiedzieliśmy się, że Sara James przeszła do finału amerykańskiego show! Na jej występ przyjdzie nam jednak jeszcze trochę poczekać, gdyż gala finałowa odbędzie się we wtorek, 13 września. Polska nastolatka powalczy o zwycięstwo z francuskim magikiem Nicolasem Ribsem. 


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe