Awantura w TVP. W roli głównej Jacek Murański

Gościem ostatniego odcinka programu "Sprawa dla reportera" na antenie TVP był Jacek Murański – aktor i zawodnik MMA. W studiu po raz kolejny zawrzało.
 Awantura w TVP. W roli głównej Jacek Murański
/ zrzut ekranu z TVP

Przypomnijmy: Mężczyzna został skazany za to, że w 2008 roku miał skatować mężczyznę, który zajmował jego lokum. Mimo że Murański odsiedział już wyrok, przekonuje, że jest niewinny. 

Już poprzednio, kiedy Murański był gościem "Sprawy dla reportera"  w studiu oskarżenia zrzucił na prokuraturę i policję.

CZYTAJ WIĘCEJ: Awantura w studiu TVP. Murańskiemu puściły nerwy [WIDEO]

W czwartek kolejny raz w programie gościł Murański. Tym razem pojawił się również poszkodowany - Henryk Kacprzak, za którego pobicie został skazany właśnie Murański.

Awantura w studiu

Co ja mam dowodzić? Moje łamane kości? Murański miał skorumpowanych lekarzy. Jesteś bandyta, całe miasto wie, co ty robiłeś!

- krzyczał Kacprzak.

Co ciekawe Kacprzak najpierw twierdził, że nie był wcześniej karany, a później przyznał, że w młodości odsiadywał wyrok więzienia.

Murański wręczył mu dokument, z którego wynikało, że Kacprzak podczas leczenia w Niemczech wskazał datę pobicia jako 16 września, a sam Murański został skazany za atak, który nastąpił dzień wcześniej.

Sprawa wciąż budzi emocje. Teraz zarówno Murańśki, jak i Kacprzak przejdą badanie wariografem. W kolejnym odcinku "Sprawy dla reportera" ten wątek będzie ponownie poruszony.


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe