Kompromitacja Szczuki w debiucie na antenie RMF. Wymowne słowa ministra po wywiadzie

Nie milkną echa rozmowy Kazimiery Szczuki z ministrem Pawłem Jabłońskim na antenie stacji RMF.
 Kompromitacja Szczuki w debiucie na antenie RMF. Wymowne słowa ministra po wywiadzie
/ fot. YouTube / RMF FM

W mediach nie brakuje ożywionej dyskusji na temat reparacji wojennych od Niemiec. Sprawę tę poruszył wiceminister spraw zagranicznych Paweł Jabłoński, który był gościem na antenie RMF FM. Jego rozmowa z nową dziennikarką stacji Kazimierą Szczuką to prawdziwy hit. Nie brakowało w niej mnóstwa pomyłek i rażących wpadek.

– Kazimiera Szczuka w RMF FM to nowe spojrzenie dziennikarki posiadającej wieloletnie doświadczenia pracy w różnego typu mediach i redakcjach, od prasy po telewizję. RMF FM to stacja, w której jest miejsce dla dziennikarzy o różnych wrażliwościach i poglądach, tak samo jak zróżnicowane jest nasze społeczeństwo – chwalił nową prowadzącą Marek Balawajder, który jest dyrektorem informacji RMF FM.

Jak wypadła? ZOBACZ WIDEO: Kazimiera Szczuka chciała się pomądrzyć nt. reparacji na antenie RMF. Kompletna kompromitacja lewicowej dziennikarki

Jest komentarz ministra

Do całej sprawy już po rozmowie na antenie RMF odniósł się Paweł Jabłoński, odpowiadając na komentarz sędzi TK Krystyny Pawłowicz, która zaapelowała do niego, by „nie pozwalać więcej traktować się tak grubiańsko i chamsko w czasie wywiadów”. „Wielokrotne «proszę już przestać mówić» uzasadniało wyjście” – uważa była posłanka PiS.

„No nie było łatwo… ale mimo wszystko było to chyba całkiem cenne doświadczenie i słuchacze mogą sobie dzięki temu wyrobić opinię :)” – odpowiedział Paweł Jabłoński.


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe