Blamaż Kazimiery Szczuki w RMF FM. Znamy nieoficjalny komentarz rozgłośni

We wtorek głośnym echem w mediach odbiła się rozmowa Kazimiery Szczuki z wiceministrem spraw zagranicznych Pawłem Jabłońskim. Wielu komentatorów zastanawiało się, czy po takim blamażu  pierwsza rozmowa przeprowadzona przez feministkę nie będzie jednocześnie tą ostatnią. Znamy nieoficjalną odpowiedź stacji RMF FM na to pytanie.
 Blamaż Kazimiery Szczuki w RMF FM. Znamy nieoficjalny komentarz rozgłośni
/ screen YT - RMF24

Blamaż Kazimiery Szczuki w debiucie na antenie RMF FM

Przypomnijmy: Kazimiera Szczuka dołączyła do ekipy, która prowadzi publicystyczne pasmo na antenie RMF FM. 

To nowe spojrzenie dziennikarki posiadającej wieloletnie doświadczenia pracy w różnego typu mediach i redakcjach, od prasy po telewizję. RMF FM to stacja, w której jest miejsce dla dziennikarzy o różnych wrażliwościach i poglądach, tak samo jak zróżnicowane jest nasze społeczeństwo 

– chwalił nową prowadzącą Marek Balawajder, który jest dyrektorem informacji RMF FM. Tymczasem debiut nowej prowadzącej w rozmowie z wiceministrem Jabłońskim okazał się kompletną klapą: w rozmowie nt. reparacji wojennych myliła fakty, kwoty i daty, a gdy polityk prostował, wchodziła mu w słowo, posuwając się do kuriozalnych uwag, np. „chciałabym, aby pan przestał mówić”.

Czytaj więcej: Kazimiera Szczuka chciała się pomądrzyć nt. reparacji na antenie RMF. Kompletna kompromitacja lewicowej dziennikarki [WIDEO]

Fala nieprzychylnych komentarzy

Poziom warsztatu Kazimiery Szczuki został dosłownie zmiażdżony przez internautów i komentatorów na Twitterze.

„To chyba największa kompromitacja w historii RMF. Kazimiera Szczuka dopiero zaczęła, ale chyba już skończyła” – skomentował Krzysztof Stanowski.

„Po takiej kompromitacji nie wyobrażam sobie, żeby Kazimiera Szczuka prowadziła jeszcze cokolwiek w RMFie [pisownia oryginalna]” – napisał Tomasz Kalinowski z Mediów Narodowych.

„Jeśli Szczuka poprowadzi w RMF choćby jeszcze jedną rozmowę to będzie całkowita kompromitacja tej stacji. Kolejna po decyzji o jej zatrudnieniu 😎🤦‍♂️ [pisownia oryginalna]” – skomentował dziennikarz i wykładowca Mateusz Magdziarz.

Nieoficjalny komentarz RMF FM

Tymczasem serwis press.pl postanowił dowiedzieć się w rozgłośni, czy w związku z powyższym zarząd planuje jakieś decyzje dot. prowadzenia publicystycznych programów przez Kazimierę Szczukę.

RMF oficjalnie nie komentuje programu

– informuje Press Serwis

Nieoficjalnie dowiadujemy się, że po pierwszej audycji „nie można wyciągać wniosków wobec prowadzącej”

– podaje portal.

 

 


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe