"Niech pan nie kłamie przy wszystkich, to jest nieprzyzwoite". Antoni Macierewicz "wyciszył" redaktora TVN24 [WIDEO]

Korespondent sejmowy TVN24 Radomir Witt w towarzystwie dziennikarki "Gazety Wyborczej" Justyny Dobrosz-Oracz zadał Antoniemu Macierewiczowi w Sejmie pytanie o reportaż TVN24, który ma "obnażać kłamstwa Macierewicza".
Antoni Macierewicz
Antoni Macierewicz / Screen z Twitter Blu_chizz

Zadał pytanie, ale ciągłym przerywanie nie pozwalał mu odpowiedzieć.

- Dlaczego to, co zostało opisane, ustalone nie znalazło odzwierciedlenia w raporcie podkomisji?

- zapytał dziennikarz Radomir Witt.

- Jest dokładnie odwrotnie. Niech pan nie kłamie przy wszystkich. To jest nieprzyzwoite. Wszystkie, wszystkie wyniki raportu zostały opublikowane. Państwo po prostu nie rozumieją, na czym polegał kontrakt, który został zawarty między komisją a NIAR. Kontrakt polegał na tym, że zostaje odtworzona cała trajektoria samolotu. On uderzy w ziemię, jak zakłada pan Miller i pani Anodina. Zostanie pokazane, jak rozbija się samolot po uderzeniu w ziemię według założeń Millera i według założeń Anodiny...

(...)

- Pozwolicie państwo, abym skończył, czy będziecie mi przeszkadzać? Dziękuję do widzenia - powiedział zniecierpliwiony, a następnie odszedł.

 

 

Histeria

Od wczoraj trwa histeria "wiodących mediów" na punkcie reportażu w TVN24, który "ma obnażać kłamstwa Macierewicza". Podkomisja ds. ponownego wyjaśnienia katastrofy smoleńskiej wydała w tej sprawie ostre oświadczenie.

„Zarzuty i pseudoargumenty przedstawione przez stację TVN są fałszywe i prezentują rosyjski punt widzenia, wprowadzając w błąd polską opinię publiczną” – czytamy w przesłanym PAP oświadczeniu Podkomisji ds. Ponownego Zbadania Wypadku Lotniczego w związku z emisją programu „Czarno na białym” w TVN24.

Czytaj więcej: „Kłamstwa i manipulacje. TVN ukrył kluczowy wniosek”. Ostre oświadczenie podkomisji smoleńskiej ws. materiału TVN

 

 


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe