Młoda Polka Sara James podbija finał amerykańskiego „Mam talent!”. Owacje na stojące od całego jury [WIDEO]

Za nami wielki finał „America’s Got Talent” z udziałem Polki. Sara James po raz kolejny zachwyciła całe jury i otrzymała owacje na stojąco.
Sara James Młoda Polka Sara James podbija finał amerykańskiego „Mam talent!”. Owacje na stojące od całego jury [WIDEO]
Sara James / zrzut ekranu z serwisu YouTube / AGT

Wszyscy wskazują, że Sara James znakomicie dobrała piosenkę na występ w finale. Padło na popularny w ostatnich tygodniach utwór Kate Bush, który widzowie znają z serialu „Stranger Things”.

Polka postawiła na nową aranżację, czym zjednała sobie zarówno jurorów, jak i widzów. 

Po zakończeniu występu wszyscy zgromadzeni na finale wstali z miejsc i zaczęli oklaskiwać Sarę James. 

O tym, czy Sara wygrała „Mam Talent!”, dowiemy się dopiero w nocy ze środy na czwartek. 

Zachwycający półfinał

Przypomnijmy: 14-latka w półfinale amerykańskiego „Mam talent!” wykonała piosenkę „Rocket Man” z repertuaru Eltona Johna. 

– Jestem bardzo wzruszony – komentował słynny juror Simon Cowell. – Wiem, ile to dla ciebie znaczy. Wybór piosenki był po prostu genialny. Jestem pewien, że tym razem Elton John będzie retweetował twój występ – mówił.

Czytaj więcej: „Jesteś wielką gwiazdą”. Młoda Polka Sara James podbiła amerykańskie show. Szef programu klaskał na stojąco [WIDEO]

 

„Sara jest niesamowita”

Po występie Sary James w sieci zaroiło się od komentarzy na temat jej występu. Internauci z całego świata nie kryją swojego entuzjazmu wobec wielkiego talentu nastolatki. Głos zabrała m.in. aktorka i celebrytka Dominika Gwit.

– Obejrzałam właśnie występ Sary James w półfinale amerykańskiego „Mam Talent”. Wow, wow, wow, Sara, gratuluję. Ona naprawdę może być supergwiazdą i to nie są słowa na wyrost. Jest piękna, zdolna, pracowita i ambitna (…). Mnie cieszą takie sukcesy zdolnych, fajnych dziewczyn, które podbijają świat, niczego się nie boją, idą z głową podniesioną do góry i ciężką pracą walczą o swój sukces i swoje marzenia. To jest naprawdę piękne – powiedziała Dominika Gwit.

Również internauci wręcz rozpływają się w komentarzach nad umiejętnościami wokalnymi nastolatki.

Czytaj więcej: „Ona naprawdę może być supergwiazdą”. Zachwyt po występie Polki w amerykańskim „Mam talent!”


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe