Rusin nie wytrzymała po balu TVN. Wbiła szpilę Rozenek-Majdan i zaatakowała... PiS

Kinga Rusin nie pojawiła się w tym roku na balu organizowanym przez Fundację TVN, na który zapraszane są gwiazdy stacji. Postanowiła jednak skomentować tegoroczne wydarzenie w mediach społecznościowych, nie omieszkując przy tym wykpić stylizacji Małgorzaty Rozenek-Majdan, a także skrytykować rządu Prawa i Sprawiedliwości.
 Rusin nie wytrzymała po balu TVN. Wbiła szpilę Rozenek-Majdan i zaatakowała... PiS
/ screen YT - Plejada/ tvnpl

Fundacja TVN zorganizowała bal, na który zaproszone zostały gwiazdy, które współpracują ze stacją. Na  wydarzeniu zabrakło Kingi Rusin - celebrytka przebywa obecnie na greckiej wyspie Mykonos, gdzie świętuje 12. rocznicę związku z Markiem Kujawą, o czym poinformowała w mediach społecznościowych.

Kontrowersyjna stylizacja Rozenek-Majdan

Bal TVN to duże wydarzenie medialne - na miejscu przyjeżdżają gwiazdy "wiodących mediów", dziennikarze i fotoreporterzy, zatem celebryci prześcigają się w wymyślaniu drogich stylizacji. Tak było w przypadku nowej prowadzącej "Dzień dobry TVN", Małgrzaty Rozenek-Majdan, która chyba nieco przesadziła – ubrała coś na kształt złotej zbroi. Do gorsetu przyczepiono wielkie łańcuchy. Jej kreacja została ostro skrytykowana zarówno w mediach, jak i przez jej fanów na Instagramie. 

Rusin kpi z Rozenek i atakuje rząd

Powszechnie wiadomo, że Kinga Rusin i Małgorzata Rozenek-Majdan delikatnie rzecz ujmując, nie darzą się sympatią. Wszystko przez aferę kosmetyczną sprzed ponad 4 lat, kiedy Rusin powiedziała o Rozenek: "wypindrzona, sztuczna lala, synonim taniości". Panie dotychczas nie zakopały topora wojennego, co znalazło swój wyraz w komentarzu Rusin.

Kreacje na tegorocznym charytatywnym Balu TVN: wiele wspaniałych, jedną przemilczmy

– Rusin rozpoczyna swój wpis kpiną, niewątpliwie nawiązując do niezbyt udanej stylizacji Rozenek-Majdan. Dalej wskazuje, że "ważniejsze są jednak wyniki" i informuje, że zebrano blisko 5 milionów na budowę Centrum Psychiatrii Dziecięcej. 

Niestety próżno szukać artykułów na ten temat, a to wielki sukces! Gratulacje dla Fundacji😘! Cieszę się, że choć nas nie było (zdjęcie z pamiątkowego albumu 😉), mamy swój mały wkład

– komentuje celebrytka. Na koniec wpisu postanowiła zaatakować rząd.

Apel do PiS: przestańcie kraść i marnotrawić pieniądze gdy tyle ważnych potrzeb. 5 milionów? Tyle płacimy DZIENNIE kary za to, że PIS niszczy niezależność sądownictwa. Ile szpitali, szkół, domów opieki mogłoby za to powstać! Ile dzieci chorych na SMA i raka, których zrozpaczeni rodzice zakładają publiczne zbiórki, mogłoby dostać potrzebne leki! Ilu ludziom w trudnej sytuacji można by pomóc!

– utyskuje Kinga Rusin.

 


 

 


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe