loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
[video] Mecenas Stefan Hambura: Angela Merkel bierze oręż i idzie w kierunku Polski
Opublikowano dnia 19.10.2017 15:41
"Problemem jest brak statusu mniejszości narodowej dla Polaków. Myślę, że trzeba dobrej woli po stronie Niemieckiej. Polska musi być odważna. Potrzeba odwagi, aby położyć jasne żądania na stole negocjacyjnym w Berlinie (...) Tak długo Niemcy nie uznają tego statusu tak długo naruszają podstawowe zasady praworządności" - mówił mecenas Hambura na antenie Telewizji Republika.

Mecenas Stefan Hambura, screen YT

Problem Jugendamtu [niemiecki urząd ds. dzieci i młodzieży] cały czas narasta. Kiedy zgłaszają się do mnie rodziny z takimi problemami, od razu radzę, aby opuszczali Niemcy. To co się dzieje nie napawa optymizmem


- powiedział mecenas.
 

[Angela Merkel] bierze oręż do ręki i idzie w kierunku Polski. Nie będzie to nam pomagało we wspólnej Europie. Musimy położyć na stół praworządność niemiecką. Kiedy Niemcy wprowadzą kontrolę Jugendamtu? Żądajmy tego! Rozmawiajmy konkretnie o praworządności. W Niemczech nadal mamy skutki rozporządzenia Goeringa


- podsumował Hambura.źródło: Telewizja Republika
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Konferencja "Układy zbiorowe drogą do społecznej gospodarki rynkowej" - Piotr Duda
Blogi
avatar
europoseł Zbigniew
Kuźmiuk

Z. Kuźmiuk: Do tej pory tylko się domyślaliśmy, Pawlak mówi jak jest z mediami zagranicznymi w Polsce
Ujawnione wczoraj przez portal TVP Info fragmenty rozmowy pomiędzy Waldemarem Pawlakiem, wtedy wicepremierem i ministrem gospodarki, a jednym z najbogatszych przedsiębiorców w Polsce Michałem Sołowowem, rozwiewa wszelkie wątpliwości dotyczące wpływu mediów o zagranicznym kapitale na polską politykę.
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Czy obronimy konstytucję przed uzurpatorami?
Od pewnego czasu wykrzykiwanie go na każdej antyrządowej demonstracji stało się znakiem wywoławczym i sztandarem totalnej opozycji wobec obecnego obozu władzy.
avatar
Ryszard
Czarnecki

Ryszard Czarnecki: O światowej polityce imigracyjnej słów kilka
(...) liczymy na wzajemność – jeżeli my nie chcemy imigracji nielegalnej,przymusowej, etc, etc. - to w takim razie muszą to uszanować. Nie ma alternatywy dla tej naszej polityki (...)
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.