loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
[video] Mecenas Stefan Hambura: Angela Merkel bierze oręż i idzie w kierunku Polski
Opublikowano dnia 19.10.2017 15:41
"Problemem jest brak statusu mniejszości narodowej dla Polaków. Myślę, że trzeba dobrej woli po stronie Niemieckiej. Polska musi być odważna. Potrzeba odwagi, aby położyć jasne żądania na stole negocjacyjnym w Berlinie (...) Tak długo Niemcy nie uznają tego statusu tak długo naruszają podstawowe zasady praworządności" - mówił mecenas Hambura na antenie Telewizji Republika.

Mecenas Stefan Hambura, screen YT

Problem Jugendamtu [niemiecki urząd ds. dzieci i młodzieży] cały czas narasta. Kiedy zgłaszają się do mnie rodziny z takimi problemami, od razu radzę, aby opuszczali Niemcy. To co się dzieje nie napawa optymizmem


- powiedział mecenas.
 

[Angela Merkel] bierze oręż do ręki i idzie w kierunku Polski. Nie będzie to nam pomagało we wspólnej Europie. Musimy położyć na stół praworządność niemiecką. Kiedy Niemcy wprowadzą kontrolę Jugendamtu? Żądajmy tego! Rozmawiajmy konkretnie o praworządności. W Niemczech nadal mamy skutki rozporządzenia Goeringa


- podsumował Hambura.źródło: Telewizja Republika
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
reklama_pionowaNajnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Tysol.pl Wywiad Cezarego Krysztopy z Tomaszem Szatkowskim
Blogi
avatar
Jerzy
Bukowski

Bukowski: Apel o apolityczność ZHP
Wzywam Was do opamiętania, druhny i druhowie ze Związku, w którym spędziłem wiele lat harcerskiej oraz instruktorskiej służby.
avatar
.
Rosemann

Rosemann: „La Pasionarie” i „Pistolety” czyli jeszcze bardziej totalna
Irracjonalna jest radość polityków i zwolenników rządzącej prawicy, że obdarowani zostali przeciwnikiem.którego działania właśnie obserwujemy. To owszem, na pierwszy rzut oka jest śmieszne. Jest też mało skuteczne bo dla większości społeczeństwa a także (co widać z komentarzy w mediach społecznościowych) dla całkiem twardej opozycji wobec władzy po prostu niestrawne i nie akceptowalne. Tyle, że efektem nieskutecznego radykalizmu zazwyczaj jest jeszcze większy radykalizm.
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Wątpliwa sława Szkieletora
Ranking otwiera przesławne dzieło Antoni Gaudiego - barcelońska świątynia Sagrada Familia.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.