loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Jan Śpiewak odpowiada Patrykowi Jakiemu: "Patryk Jaki ustawiał rodzinę i znajomych w opolskim ratuszu"
Opublikowano dnia 16.07.2018 16:41
Kandydat na prezydenta Warszawy Jan Śpiewak bardzo szybko odpowiedział na zarzuty Jakiego.

Youtube.com/Telewizja Republika
Wiceminister sprawiedliwości uważa, że Śpiewak dogadał się z PO. A co na to Śpiewak?

– Gdy mnie za pierwszą mapę reprywatyzacji pozywał deweloper i jeden z głównych oskarżonych w aferze Maciej M. Patryk Jaki ustawiał rodzinę i znajomych w opolskim ratuszu. Taka różnica. #WygraWarszawa – napisał Śpiewak.

Źródło: Twitter.com GT
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Konferencja "Układy zbiorowe drogą do społecznej gospodarki rynkowej" - Piotr Duda
Blogi
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Wychowawcza misja Chelsea
Zamiast karać swoich kibiców zakazami stadionowymi Chelsea będzie im organizować wycieczki edukacyjne do byłego niemieckiego obozu zagłady Auschwitz-Birkenau.
avatar
Ryszard
Czarnecki

Ryszard Czarnecki: Szczyt UE czyli 0 do 3…
Trzy wyzwania − i trzy razy Unia podejmuje najgorsze z możliwych rozwiązań. A potem establiszment dziwi się, że ludzie głosują, jak głosują, a UE nie ma już praktycznie żadnego autorytetu.
avatar
Marek
Budzisz

Marek Budzisz: Putin w Soczi – „My pójdziemy do raju a oni po prostu zdechną”
Wczoraj zakończyło się w Soczi jubileuszowe, bo 15-te, spotkanie Klubu Wałdajskiego. Jego zwieńczeniem było publiczne wystąpienie prezydenta Putina, co nie jest szczególnie oryginalne, bo Putin, będący jednym z twórców tego klubu zrzeszającego najwybitniejszych rosyjskich i międzynarodowych specjalistów spraw międzynarodowych, występuje na spotkaniach Wałdaju, regularnie, co rok. Gdybym wystąpienie rosyjskiego prezydenta miał określić jednym zdaniem, to powiedziałbym, że mamy do czynienia z deklaracją wyczekiwania na ruch rywali.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.