Szukaj
Konto

Burza w Pałacu Buckingham. "Pojechał bez Meghan"

13.10.2024 08:35
Książę Harry i Meghan Markle
Źródło: fot. Flickr / domena publiczna / Northern Ireland Office
Komentarzy: 0
Rozwód w Pałacu Buckingham? Co jakiś czas temat powraca na czołówki brytyjskich gazet. Plotki o rozwodzie jednak nie milkną, a anonimowi informatorzy po raz kolejny podsycają rzekomy konflikt Sussexów, twierdząc, że rozstanie jest już pewne.

Książę Harry zostawił Meghan

Jak informuje "Daily Mail" książę Harry podjął się ostatnio samotnej podróży, udając się do Nowego Jorku. Tam wystąpił w "The Tonight Show", a następnie wszedł do salonu tatuażu. Arystokrata odwiedził również Londyn, jednak w wyprawie tej nie towarzyszyła mu żona. Zdaniem mediów kolejne samotne eskapady księcia mogą świadczyć o jednym - coś psuje się w jego małżeństwie.

"Daily Mail" potwierdził, że syn króla Karola III nie chciał udawać się w podróż z Meghan, ponieważ "chciał przestrzeni".

- Jest zaskoczeniem, że pojechał do Lesotho bez Meghan. Być może jest dobry powód, dla którego nie mogła zostawić dzieci, ale nigdy nie była w Lesotho i to mnie dziwi - to jest jak drugi dom

- powiedział informator dla wspomnianego portalu.

Na portalu marca.com pojawiły się natomiast doniesienia, że książęca para może nieuchronnie "zmierzać w kierunku rozwodu". Wiele wskazuje na to, że relacja ta nie jest taka jak dawniej.

- Od jakiegoś czasu się od siebie oddalali. Chęć Harry’ego, by wrócić do Wielkiej Brytanii, gdzie są jego starzy kumple od kieliszka i jego nadzieja na powrót do bardzo wygodnej rodziny królewskiej, wywierają realne obciążenie na ich małżeństwo. Zaczyna tęsknić za Anglią. Kiedyś uwielbiał chodzić do pubu i uprawiać sport z kumplami, a życie, jakie Meghan chce wieść w Los Angeles, nie mogłoby być bardziej od tego odległe

- wyjaśniono.

Czy do napiętej atmosfery w małżeństwie przyczyniły się kłopotliwe relacje z Pałacem Buckingham? Książę Harry od dłuższego już czasu próbuje przywrócić nadszarpnięte zaufanie i zbliżyć się do swojego ojca i brata.

ZOBACZ RÓWNIEŻ:"Awantura o kasę" zaatakowana przez hakerów? Szokująca relacja Krzysztofa Ibisza

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Anna Mucha i jej partner ogłosili na wizji radosną nowinę

Konflikt w Pałacu Buckingham. Kontekst

Książka księcia Harry’ego "Spare" oraz seria wywiadów dla mediów z całego świata, w których książę wraz z żoną Meghan Markle ujawniają tajemnice Pałacu Buckingham oraz oskarżają rodzinę królewską, na trwałe zepsuły ich stosunki z Pałacem Buckingham. Rozdźwięk w brytyjskiej rodzinie królewskiej pogłębia się z każdym dniem, a doniesienia o tym, że relacje między członkami rodziny stają się coraz bardziej napięte, pojawiają się od kilku miesięcy. Książę Harry wraz ze swoją żoną Meghan i dziećmi wyjechał do Stanów Zjednoczonych i mieszka tam od kilku lat. Według wielu doniesień medialnych bardzo zależy mu na tym, by naprawić relacje z rodziną, jednak nie jest to wcale takie proste.

ZOBACZ RÓWNIEŻ:"Nie promujcie patologii". Burza po emisji popularnego programu TVN

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Komunikat dla mieszkańców Gdańska

ZOBACZ RÓWNIEŻ:"Obrońcy praw człowieka" wściekli na Donalda Tuska

ZOBACZ RÓWNIEŻ: "Nie będzie takiego ostrzeżenia ponownie". Korea Północna stawia sąsiadowi ultimatum

Komentarzy: 0
Data publikacji: 13.10.2024 08:35
Źródło: tysol.pl / plotek.pl / Daily Mail