„Który prawdziwy?” Ekspert porównuje dwa zdjęcia Putina

„Który prawdziwy? Ten z dzisiaj czy z poniedziałku?” – pyta na Twitterze ekspert ds. Rosji Grzegorz Kuczyński, do wpisu dołączając dwa zdjęcia Władimira Putina.
Tekturowa wycinanka Władimira Putina w Belgradzie w Serbii, 9 maja 2022 r. „Który prawdziwy?” Ekspert porównuje dwa zdjęcia Putina
Tekturowa wycinanka Władimira Putina w Belgradzie w Serbii, 9 maja 2022 r. / PAP/EPA/ANDREJ CUKIC

Coraz częściej publicznym wystąpieniom Władimira Putina towarzyszą spekulacje na temat jego stanu zdrowia. Na przemówienie prezydenta Rosji podczas obchodów Dnia Zwycięstwa czekał cały świat. Tymczasem jedynym zaskoczeniem były nie jego słowa, a wygląd i zachowanie.

Czytaj więcej: „Nie wygląda za dobrze”. Co dzieje się z Władimirem Putinem? Ten szczegół przykuł uwagę

Co więcej, Putin podczas corocznej parady siedział skulony i miał ciężki koc na nogach – zauważają media, które podkreślają, że odnawiają się spekulacje na temat domniemanej choroby prezydenta Rosji. „Daily Mirror” i „The Independent” twierdzą, że Władimir Putin był jedynym, który zakrywał kolana kocem, podczas gdy był on otoczony znacznie starszymi od siebie weteranami II wojny światowej, a temperatura wynosiła wówczas około 9 stopni Celsjusza. 

Czytaj więcej: Nowe doniesienia o stanie zdrowia Putina! Sprawdzono nagrania z parady

Tymczasem ekspert ds. Rosji Grzegorz Kuczyński opublikował na Twitterze dwa zdjęcia Władimira Putina. Jedno miało zostać wykonane 9, a drugie 11 maja. Na jednej fotografii prezydent Rosji wygląda całkiem normalnie, ale na drugim ma nienaturalnie opuchniętą twarz. Aż trudno uwierzyć, że obie fotografie dzielą zaledwie dwa dni…

„Który prawdziwy? Ten z dzisiaj (L) czy z poniedziałku (P)?” – pyta Kuczyński w mediach społecznościowych.

 

 

„Co to czas (i botoks) robi z człowiekiem” – skomentował Grzegorz Kuczyński w kolejnym wpisie.

 

 


 


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe