Posłanka Lewicy punktuje „Babcię Kasię”. Aktywista LGBT: „Lepiej się zamknij”

W filmie opublikowanym przez Pyta.pl widzimy, jak w pewnym momencie „Babcia Kasia” atakuje jedną z młodych dziewcząt, która prawdopodobnie nie zgadzała się z proaborcyjnymi postulatami. Do nagrania w krytycznym tonie odniosła się posłanka Lewicy Anna Maria Żukowska. Jej słowa nie spodobały się aktywiście LGBT.
 Posłanka Lewicy punktuje „Babcię Kasię”. Aktywista LGBT: „Lepiej się zamknij”
/ / fot. YouTube / Pyta.pl / Twitter

Popularny w serwisie YouTube kanał Pyta.pl opublikował niedawno film z demonstracji feministek, które protestowały pod Sejmem ws. odrzucenia w pierwszym czytaniu obywatelskiego projektu liberalizującego prawo aborcyjne zakładające m.in. możliwość usunięcia ciąży do 12. tygodnia.

Jedną z głównych postaci wyróżniających się w filmie była dobrze znana warszawskim funkcjonariuszom policji tzw. Babcia Kasia, czyli Katarzyna Augustynek.

CZYTAJ TAKŻE: Kolejny akt oskarżenia przeciwko „Babci Kasi”. „Liczy ona na wsparcie upolitycznionych stowarzyszeń prawniczych”

W filmie opublikowanym przez Pyta.pl widzimy, jak w pewnym momencie „Babcia Kasia” atakuje jedną z młodych dziewcząt, która prawdopodobnie nie zgadzała się z proaborcyjnymi postulatami. – Śmieciary, śmieciary! – krzyczała „Babcia Kasia”.

Zobacz tutaj: Niedoszła Warszawianka Roku. Sieć obiegło kolejne szokujące nagranie z „Babcią Kasią” [WIDEO]

Zachowanie „Babci Kasi” skomentowała na Twitterze posłanka Lewicy. 

Szarpie jakieś młode dziewczyny których praw podobno chce bronić. Wstyd. I hańbi tęczową flagę, w którą się tak chętnie obrandowuje, swoimi zachowaniami [pisownia oryginalna – przyp. red.]

– napisała Żukowska. 

Lepiej się zamknij, bo takim gadaniem kompromitujesz Lewicę. Aktywizm uliczny może lub wręcz powinien być konfrontacyjny, używać dosadnych, kontrowersyjnych środków wyrazu. Piotr Szczęsny się podpalił. A domniemania na temat czyjegoś zdrowia psychicznego pozostawię bez komentarza

– odpowiedział na słowa posłanki jeden z aktywistów LGBT. 

 

 


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe