[FOTO] „Tak zmieniła go choroba”. Nowe informacje ws. stanu zdrowia Piotra Kraśki

Na początku czerwca media obiegła informacja o tym, że dziennikarz Piotr Kraśko trafił do szpitala. W „Super Expressie” ukazały się najnowsze zdjęcia prezentera „Faktów”.
 [FOTO] „Tak zmieniła go choroba”. Nowe informacje ws. stanu zdrowia Piotra Kraśki
/ Piotr Kraśko / fot. Fakty TVN

„Piotr Kraśko trafił do szpitala. Uzyskaliśmy nieoficjalne potwierdzenie w szpitalu, że rzeczywiście dziennikarz przebywa w jednej z warszawskich placówek medycznych” – poinformował ostatnio portal Pudelek. 

Czytaj więcej: Nieoficjalnie: Piotr Kraśko trafił do szpitala

„Tak zmieniła go choroba”

Jak donoszą media, dziennikarz miał przechodzić szereg badań mających ustalić przyczynę nagłych problemów zdrowotnych. Obecnie dochodzi do siebie w domu.

W „Super Expressie” ukazały się zdjęcia Piotra Kraśki jeżdżącego rowerem po stolicy. Zdaniem tabloidu prezenter „Faktów” bardzo schudł i jest mu „jeszcze daleko do formy”. 

„Tak choroba zmieniła Piotra Kraśkę. Dziennikarz po wyjściu ze szpitala bardzo schudł” – brzmi opis zdjęć na Instagramie. 

 

 

 

Nazwisko dziennikarza w ostatnim czasie niejednokrotnie obiegło czołówki polskich mediów. Przypomnijmy: portal tvp.info twierdzi, że „prezenter «Faktów» TVN, a wcześniej twarz «Wiadomości» TVP, nie płacił podatków”. Portal przekonuje, że „należności uiścił dopiero, kiedy odkryła to skarbówka w ramach sprawdzania szczelności systemu podatkowego”.

Czytaj więcej: Portal tvp.info sensacyjnie: „Piotr Kraśko przez lata nie płacił podatków”

Inna sprawa, która mogła kosztować dziennikarza dużo nerwów, dotyczyła z kolei aktu oskarżenia, który został skierowany przeciwko niemu 8 czerwca przez Prokuraturę Okręgową w Warszawie do Sądu Rejonowego w Ostrołęce. Prezenter został oskarżony o prowadzenie samochodu bez uprawnień.

Czytaj więcej: Jest akt oskarżenia przeciwko Piotrowi Kraśce. Grozi mu nawet więzienie


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe