To już pewne. "Potwierdzam swoje odejście z "Dzień dobry TVN"

Potwierdziły się nieoficjalne doniesienia. Diana Kautz nie będzie już pogodynką "Dzień dobry TVN". Prezenterka potwierdziła, że po kilku latach odchodzi z popularnej śniadaniówki.
 To już pewne.
/ / zrzut ekranu z TVN

Po odejściu Edwarda Miszczaka z TVN szykuje się wiele zmian pod kierownictwem Lidii Kazen. Niestety ze stacją zaczęły rozstawać się kolejne gwiazdy.

Przypomnijmy: informacja o odejściu Edwarda Miszczaka z TVN pojawiła się w mediach na początku czerwca. Po odejściu Edwarda Miszczaka powstało nowe stanowisko – „szef TVN”. Objęła je Lidia Kazen, która od dekady pełniła funkcję dyrektor programowej stacji TTV. 

W ubiegłym tygodniu nieoczekiwanie Anna Wendzikowska poinformowała na Instagramie, że widzowie nie zobaczą jej już w „Dzień dobry TVN”. Była związana z programem śniadaniowym od 15 lat.

CZYTAJ WIĘCEJ: „Jak podsumować 15 lat?” Znana dziennikarka odchodzi z „Dzień dobry TVN”

Z programem pożegnały się dwie producentki – Ewa Baj i Luiza Zając. Ich obowiązki przejmie Dorota Malesa, dotychczas główna producentka śniadaniówki.

CZYTAJ WIECEJ: Cięcia w TVN? Kolejne osoby żegnają się z programem „Dzień dobry TVN”

Kolejna osoba odchodzi

Już wcześniej informowaliśmy o nieoficjalnym doniesieniach nt. Diany Kautz. 

Czytaj więcej: Nieoficjalnie: Kolejna gwiazda odchodzi z „Dzień dobry TVN” 

Teraz kobieta potwierdza wcześniejsze doniesienia.

Jest to dla mnie ważny zawodowo i życiowo moment.
Planowałam przekazać Wam tę wiadomość nieco później, ale w związku z tym, że już pojawiła się w mediach, potwierdzam swoje odejście z „Dzień Dobry TVN”. Jest to moja decyzja, którą podzieliłam się z Redakcją pod koniec czerwca. Przede mną kolejne, nowe wyzwania i wspaniałe projekty, które jeszcze pozostawię dla siebie, a którymi będę się z Wami dzielić, gdy przyjdzie taka gotowość i czas. Dziękuję całemu Zespołowi i Redakcji DDTVN za te wspaniałe lata. To była naprawdę szalona przygoda. Czas na nowe. Nie mogę się doczekać! Dziękuję, że jesteście.

- napisała Kautz na swoim Instagramie. 

 


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe