TVN ma duży problem. Chodzi o czołowy program stacji

Wiele wskazuje na to, że TVN ma duży problem. Przypomnijmy, że Małgorzata Rozenek-Majdan została nową prowadzącą „Dzień dobry TVN”. Komentatorzy wskazują na błąd stacji. Nie wszyscy w TVN są zadowoleni z nowej pary prowadzących. Co więcej, wydaje się, że w szeregach obsady programu zaczęły się tarcia.
telewizja TVN TVN ma duży problem. Chodzi o czołowy program stacji
telewizja TVN / / / tvn / Wikipedia/TVN S.A. - tvn.pl

Małgorzata Rozenek popularność zdobyła w 2012 r. dzięki programowi „Perfekcyjna pani domu”, w którym idealna gospodyni pomagała uczestnikom uporać się z ich zaniedbanymi mieszkaniami. Najbardziej rozpoznawalnym elementem programu był „test białej rękawiczki”, kiedy to Rozenek, właśnie w białych rękawiczkach, sprawdzała, czy uczestnicy dokładnie wytarli kurz z mebli.

Teraz Małgorzata Rozenek-Majdan ma już za sobą kilka występów w „Dzień dobry TVN”. Jak ostatnio informowaliśmy, nowa współprowadząca popularny program TVN została wezwana przez szefostwo na rozmowę. 

CZYTAJ WIĘCEJ: Małgorzata Rozenek wezwana przez szefostwo na rozmowę po debiucie w „Dzień dobry TVN”

W sieci wrze

W czwartek, zaraz po kolejnym odcinku z udziałem Rozenek-Majdan, internauci ruszyli na instagramowy profil „Dzień dobry TVN ”, aby podzielić się swoimi opiniami na temat dziennikarskiego warsztatu. Oceny były w większości bardzo surowe.

To tylko kilka przykładów komentarzy:

Oglądam pierwszy raz z tą para prowadzących, Pan Krzysztof ok ,ale Pani Majdan do zmiany czyli do dymisji.

Prosimy zabrać Panią Rozenek żenada.

Pan Skórzynski ma ciepły, przyjemny do słuchania głos w kontraście z chropowatym głosem Pani Rozenek to nie jest dobre zestawienie.

Strasznie Prowadzi ten program Rozenek ,ona na prawdę nie nadaje się do tego.

[pisownia oryginalna – przyp. red.]

Kalczyńska ma żal do Rozenek?

Okazuje się, że nie wszyscy są zadowoleni z nowej pary prowadzących. „Ostatnio widzę się z widzami w «Dzień dobry TVN» dość rzadko, więc trochę czuję się jak gość na kanapie” – pożaliła się na Instagramie Anna Kalczyńska, współprowadząca „DDTVN”.

Dziennikarka jest rzadziej na ekranach, bowiem grafik śniadaniówki musiał ulec zmianie po powiększeniu zespołu. 

 

 

Nie pierwszy raz

Warto przypomnieć, że to nie pierwszy raz, kiedy internauci i komentatorzy wytykają błąd stacji TVN. 

„Utrata tej gwiazdy na rzecz Polsatu to wielki błąd” – czytaliśmy ostatnio na łamach Wirtualnej Polski, która zapowiadała najnowszy odcinek podcastu „Clickbait”.

Polsat dobrze wie, co jest kurą znoszącą złote jajka: wystartował kolejny sezon „Tańca z gwiazdami”. Już teraz faworytem jest świetnie tańczący i wyglądający Jacek Jelonek. Stał się gwiazdą dzięki „Prince Charming” TVN, ale stacja popełniła wielki błąd i pozwoliła mu odejść. Apelujemy: „obudźcie się w tym TVN!”

– czytamy.

CZYTAJ WIĘCEJ: TVN stracił gwiazdę. „Stacja popełniła wielki błąd”

 

 


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe