"To wielki problem wizerunkowy Putina. Ludzie nie wiedzą, gdzie car". Gorące komentarze po odwołanym orędziu prezydenta Rosji

Rosyjskie źródła informują, że zaplanowane na wtorkowy wieczór przemówienie prezydenta Rosji Władimira Putina zostało przełożone na środę. Zważywszy na fakt, że oczy całego świata były zwrócone tego wieczora na Moskwę, informacja ta wywołała wiele komentarzy w sieci. 
/ PAP/EPA/KONSTANTIN ZAVRAZHIN / SPUTNIK / KREMLIN POOL | screen Twitter

Przypomnijmy: Rzecznik Kremla Dmitrij Pieskow we wtorek przekazał, że wieczorem Władimir Putin ma wygłosić orędzie do narodu. Eksperci spekulowali, że prezydent Rosji może ogłosić zarządzenie pełnej mobilizacji wojska kraju.

Do przemówienia jednak nie doszło. Tuż przed godziną 20-tą (czasu polskiego) Russia Today usunęło informacje mówiące o tym, że przemówienie Putina odbędzie się o 20:00 (czasu moskiewskiego) czyli 19.00 czasu polskiego. Nie wiadomo było, o której – i czy w ogóle – rozpocznie się przemówienie prezydenta Rosji.

Czytaj więcej: [RELACJA ONLINE] Za chwilę ma rozpocząć się przemówienie Władimira Putina. Czy Rosja ogłosi wielką mobilizację?

Koło godziny 21:30 rosyjskie źródła poinformowały, że zapowiadane we wtorek przez rzecznika Kremla Dmitrija Pieskowa przemówienie prezydenta Rosji Władimira Putina zostało przełożone na środę.

Czytaj więcej: Co z dzisiejszym przemówieniem Władimira Putina do narodu? Nowe informacje

Fala komentarzy

Zważywszy na fakt, że oczy całego świata były zwrócone tego wieczora na Moskwę, informacja ta wywołała wiele komentarzy w sieci. Przedstawiamy wybrane komentarze internautów.

 

 

 


 

 


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe