loading
Proszę czekać...
Po aferze toaletowej, afera tortowa. Jarosław Wałęsa do Zbigniewa Kuźmiuka: "Niezły z pana szuja"
Opublikowano dnia 14.09.2017 14:09
Europarlamentarzysta Jarosław Wałęsa poskarżył się na Facebooku na Zbigniewa Kuźmiuka. Europoseł PiS został oskarżony o zjedzenie urodzinowego tortu i zabranie prezentu, przygotowanego dla Jarosława Wałęsy.

Jarosław Wałęsa, screen YT

Właściciele hotelu w którym się zatrzymuje podczas posiedzeń w Strasburgu chcieli zrobić mi prezent. Niestety, zamiast niespodzianki, w pokoju czekał na mnie ten list


- napisał Jarosław Wałęsa na Facebooku. Do wpisu zamieścił zdjęcie listu od właścicielki hotelu, z którego wyłania się cała historia. W środę 13 września urodziny obchodził Jarosław Wałęsa. Właściciele hotelu, w którym zatrzymał się polityk, chcieli zrobić mu niespodziankę. Doszło jednak do nieporozumienia - w liście właścicielka hotelu tłumaczy, że przygotowano dla Wałęsy tort i prezent, ale zanim jubilat pojawił się na sali, znalazł się tam Zbigniew Kuźmiuk. Europoseł PiS również obchodzi niebawem urodziny, uznał zatem, że wszystko zostało przygotowane dla niego. 
 

Ten pan [Zbigniew Kuźmiuk] zapytał, czy stolik jest dla niego, po czym wziął tort oraz prezent (...) Obsługa nie wiedziała, dla kogo jest tort. Jest nam bardzo przykro z powodu tego, co się stało, ponieważ chcieliśmy, aby ten dzień był dla ciebie miły


- pisze właścicielka hotelu. Oburzony Jarosław Wałęsa bardzo mocno do siebie wziął całe zajście i ostro odniósł się do Zbigniewa Kuźmiuka. 
 

Kolego Kuźmiuk, niezły z pana szuja... sam nie oczekuje prosin ale przynajmniej ludzi przeproś jak tam znowu pojedziesz


- skomentował zajście Wałęsa nie bacząc na wyjaśnienia właścicielki hotelu

źródło: facebook, do rzeczy
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer

Życie w 800 gramach
Gdzie zaczyna się człowiek? Choć etycy, duchowni i naukowcy wciąż nie są w tej kwestii zgodni, w Polsce nie ma obowiązku ratowania dzieci rodzących się między 23 a 27 tygodniem ciąży. Lekarze - i trudno ich za to winić - nie chcą w takich przypadkach sami podejmować decyzji. Pytają rodziców. Podobno większość odpowiada – walczmy. Dziś medycyna jest zdolna uratować znaczny odsetek skrajnych wcześniaków. Jak funkcjonują te, którym udało się przeżyć? To temat tygodnia 47 numeru TS.

Czy grożą nam emerytalne kominy?
– Rząd łamie prawo (…). Proponuje rozwiązanie, które będzie zarzewiem konfliktów społecznych i problemów finansowych – mówi członek KK NSZZ Solidarność Henryk Nakonieczny. O co chodzi w projekcie zmian ustawy o systemie ubezpieczeń społecznych i dlaczego związki zawodowe tak mocno go krytykują? Anna Grabowska
Najnowsze wydanie Tygodnika Solidarność nr 47/2017 już dostępne

Pobierz darmową aplikację do cyfrowego wydania Tygodnika Solidarność
Związek
więcej
Wideo Tysol.pl
Blogi
avatar
Andrzej
Fajda

[Kliknij aby zobaczyć całość] Nowy rysunek Andrzeja Fajdy: Sąsiedzi mają kłopoty...
...ale nikt nie obiecywał, że będzie lekko...
avatar
Waldemar
Żyszkiewicz

Waldemar Żyszkiewicz: Autodestrukcja PiS? Lepsze jest wrogiem dobrego
Idzie dobrze. Mimo starań tandemu ‘ulica&zagranica’, poparcie dla rządu Beaty Szydło, Prawa i Sprawiedliwości, a nawet dla Zjednoczonej Prawicy zwyżkuje. No, pewne kłopoty sprawia otoczenie prezydenta Andrzeja Dudy, być może nawet on sam...
avatar
Alexander
Degrejt

Alexander Degrejt: Patrioty, nagonka na Polskę i murzyńskość
Amerykańska Agencja Współpracy Bezpieczeństwa Obronnego poinformowała w ubiegłym tygodniu, że po uzyskaniu akceptacji Departamentu Stanu przekazała do akceptacji Kongresowi sprzedaż Polsce systemu obrony powietrznej „Patriot”. I w tym właśnie miejscu leży przyczyna straszliwego antypolskiego wycia jakie rozległo się w światowych mediach i Parlamencie Europejskim.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.