loading
Proszę czekać...
Po aferze toaletowej, afera tortowa. Jarosław Wałęsa do Zbigniewa Kuźmiuka: "Niezły z pana szuja"
Opublikowano dnia 14.09.2017 14:09
Europarlamentarzysta Jarosław Wałęsa poskarżył się na Facebooku na Zbigniewa Kuźmiuka. Europoseł PiS został oskarżony o zjedzenie urodzinowego tortu i zabranie prezentu, przygotowanego dla Jarosława Wałęsy.

Jarosław Wałęsa, screen YT

Właściciele hotelu w którym się zatrzymuje podczas posiedzeń w Strasburgu chcieli zrobić mi prezent. Niestety, zamiast niespodzianki, w pokoju czekał na mnie ten list


- napisał Jarosław Wałęsa na Facebooku. Do wpisu zamieścił zdjęcie listu od właścicielki hotelu, z którego wyłania się cała historia. W środę 13 września urodziny obchodził Jarosław Wałęsa. Właściciele hotelu, w którym zatrzymał się polityk, chcieli zrobić mu niespodziankę. Doszło jednak do nieporozumienia - w liście właścicielka hotelu tłumaczy, że przygotowano dla Wałęsy tort i prezent, ale zanim jubilat pojawił się na sali, znalazł się tam Zbigniew Kuźmiuk. Europoseł PiS również obchodzi niebawem urodziny, uznał zatem, że wszystko zostało przygotowane dla niego. 
 

Ten pan [Zbigniew Kuźmiuk] zapytał, czy stolik jest dla niego, po czym wziął tort oraz prezent (...) Obsługa nie wiedziała, dla kogo jest tort. Jest nam bardzo przykro z powodu tego, co się stało, ponieważ chcieliśmy, aby ten dzień był dla ciebie miły


- pisze właścicielka hotelu. Oburzony Jarosław Wałęsa bardzo mocno do siebie wziął całe zajście i ostro odniósł się do Zbigniewa Kuźmiuka. 
 

Kolego Kuźmiuk, niezły z pana szuja... sam nie oczekuje prosin ale przynajmniej ludzi przeproś jak tam znowu pojedziesz


- skomentował zajście Wałęsa nie bacząc na wyjaśnienia właścicielki hotelu

źródło: facebook, do rzeczy
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Prof. Romuald Szeremietiew: Polska może wrócić do pozycji mocarstwowej
Blogi
avatar
Marek
Budzisz

Marek Budzisz: Czy Poroszenko zaryzykuje pokerowe zagranie?
Choć wybory prezydenckie na Ukrainie dopiero za 9 miesięcy, a parlamentarne jeszcze później, to wszystko wskazuje na to, że zasadnicze rozstrzygnięcia polityczne mogą mieć miejsce w najbliższych tygodniach, jeśli nie dniach.
avatar
Portal
Stoczniowy

Portal Stoczniowy: US Navy - nowy niszczyciel rakietowy typu Arleigh Burke odebrany
Marynarka wojenna Stanów Zjednoczonych US Navy odebrała nowy okręt. To niszczyciel USS Thomas Hudner, wyposażony w kierowane pociski rakietowe Tomahawk. Okręt zbudowała amerykańska stocznia General Dynamics Bath Iron Works.
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Trzeba wznieść w Krakowie dwa obiecane kombatantom pomniki
Okazja jest znakomita: rok stulecia odzyskania przez Polskę niepodległości.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.