loading
Proszę czekać...
Po aferze toaletowej, afera tortowa. Jarosław Wałęsa do Zbigniewa Kuźmiuka: "Niezły z pana szuja"
Opublikowano dnia 14.09.2017 14:09
Europarlamentarzysta Jarosław Wałęsa poskarżył się na Facebooku na Zbigniewa Kuźmiuka. Europoseł PiS został oskarżony o zjedzenie urodzinowego tortu i zabranie prezentu, przygotowanego dla Jarosława Wałęsy.

Jarosław Wałęsa, screen YT

Właściciele hotelu w którym się zatrzymuje podczas posiedzeń w Strasburgu chcieli zrobić mi prezent. Niestety, zamiast niespodzianki, w pokoju czekał na mnie ten list


- napisał Jarosław Wałęsa na Facebooku. Do wpisu zamieścił zdjęcie listu od właścicielki hotelu, z którego wyłania się cała historia. W środę 13 września urodziny obchodził Jarosław Wałęsa. Właściciele hotelu, w którym zatrzymał się polityk, chcieli zrobić mu niespodziankę. Doszło jednak do nieporozumienia - w liście właścicielka hotelu tłumaczy, że przygotowano dla Wałęsy tort i prezent, ale zanim jubilat pojawił się na sali, znalazł się tam Zbigniew Kuźmiuk. Europoseł PiS również obchodzi niebawem urodziny, uznał zatem, że wszystko zostało przygotowane dla niego. 
 

Ten pan [Zbigniew Kuźmiuk] zapytał, czy stolik jest dla niego, po czym wziął tort oraz prezent (...) Obsługa nie wiedziała, dla kogo jest tort. Jest nam bardzo przykro z powodu tego, co się stało, ponieważ chcieliśmy, aby ten dzień był dla ciebie miły


- pisze właścicielka hotelu. Oburzony Jarosław Wałęsa bardzo mocno do siebie wziął całe zajście i ostro odniósł się do Zbigniewa Kuźmiuka. 
 

Kolego Kuźmiuk, niezły z pana szuja... sam nie oczekuje prosin ale przynajmniej ludzi przeproś jak tam znowu pojedziesz


- skomentował zajście Wałęsa nie bacząc na wyjaśnienia właścicielki hotelu

źródło: facebook, do rzeczy
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Prof. Romuald Szeremietiew: Polska może wrócić do pozycji mocarstwowej
Blogi
avatar
Grzegorz Gołębiewski
(grzechg)

Grzegorz Gołębiewski: Źli Polacy, zła Polska - wygodna narracja dla Zachodu
Premier Morawiecki powiedział całkiem niedawno, że gdyby Polska w 1939 roku nie wystąpiła przeciwko Niemcom, los całego narodu żydowskiego byłby zapewne przesądzony, a być może i los innych narodów Europy.
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Komu nadal nie podoba się bohater narodowy?
Taką bohaterską postawę warto przedstawiać jako wzór polskiej młodzieży.
avatar
Dariusz
Łaszyca

Dariusz Łaszyca: Walka o słowo
Świat, w którym dominuje biały człowiek wyraźnie uległ polaryzacji. Kłócimy się zarówno o drobiazgi jak i o sprawy pryncypialne, które są dla nas ważne ze względów istotowych i bytowych. Ateiści walczą z ludźmi wierzącymi w Boga, najczęściej z katolikami. Lewacy bez pardonu atakują ludzi o poglądach konserwatywnych. Dziennikarze lewej strony opluwają tych dziennikarzy, którzy bronią realnego świata i racjonalnego postrzegania rzeczywistości. Dostrzegamy zwiększoną walkę dobra ze złem.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.