loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Marian Panic: Jak przerażająco głupie są niemieckie lewicowo-liberalne media
Opublikowano dnia 25.09.2017 17:43
Zdaniem autora tekstu opublikowanego na łamach "Spiegel Online" winą za względny sukces AfD ponoszą media publiczne. A dlaczego? Ano dlatego, że w ogóle zapraszały do studia przedstawicieli tej "nazistowskiej" partii.

screen YT
Jak przerażająco głupie są niemieckie lewicowo-liberalne media i jak bardzo immanentną cechą tychże mediów jest mentalne totalniactwo, można się przekonać na przykładzie choćby tego tekstu. Zdaniem jego autora winą za względny sukces AfD ponoszą media publiczne. A dlaczego? Ano dlatego, że w ogóle zapraszały do studia przedstawicieli tej "nazistowskiej" partii. A jak to w praktyce wyglądało mógł się przekonać każdy, kto choć raz widział taki tokszoł z udziałem kogoś z tej partii. Nawalanka na PiS w naszych mediach za poprzedniej ekipy, to, w porównaniu z tym, szczyt kultury i pluralizmu. I żeby nie było: nie jestem fanem tej partii, głównie z powodu ich prorosyjskości i niemądrych, zahaczających o gloryfikację Wehrmachtu wypowiedzi niektórych ich polityków, ale to, jak traktowani byli i są przez media, to z demokracją i wolnością słowa nie miało i nie ma absolutnie nic wspólnego. I oni śmią nauczać nas demokracji - głupie totalniackie łby.

Marian Panic
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo "Konstytucja dla obywateli, nie dla elit". Wywiad z Ewą Tomaszewską
Blogi
avatar
Marek
Budzisz

Marek Budzisz: Putin w Soczi – „My pójdziemy do raju a oni po prostu zdechną”
Wczoraj zakończyło się w Soczi jubileuszowe, bo 15-te, spotkanie Klubu Wałdajskiego. Jego zwieńczeniem było publiczne wystąpienie prezydenta Putina, co nie jest szczególnie oryginalne, bo Putin, będący jednym z twórców tego klubu zrzeszającego najwybitniejszych rosyjskich i międzynarodowych specjalistów spraw międzynarodowych, występuje na spotkaniach Wałdaju, regularnie, co rok. Gdybym wystąpienie rosyjskiego prezydenta miał określić jednym zdaniem, to powiedziałbym, że mamy do czynienia z deklaracją wyczekiwania na ruch rywali.
avatar
Paweł
Janowski

Paweł Janowski: Księża są naszymi braćmi
I stało się. Ustanowiono dzień 19 października Narodowym Dniem Pamięci Kapłanów Niezłomnych i świętem państwowym. Sejm podjął decyzję o uhonorowaniu „prześladowanych księży, niezłomnych obrońców wiary chrześcijańskiej i niepodległej Polski”.
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Umarł krakowski globtrotter
Grodecki zasłynął ułożonym przez siebie „Dekalogiem podróżnika”:
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.