loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Marian Panic: Jak przerażająco głupie są niemieckie lewicowo-liberalne media
Opublikowano dnia 25.09.2017 17:43
Zdaniem autora tekstu opublikowanego na łamach "Spiegel Online" winą za względny sukces AfD ponoszą media publiczne. A dlaczego? Ano dlatego, że w ogóle zapraszały do studia przedstawicieli tej "nazistowskiej" partii.

screen YT
Jak przerażająco głupie są niemieckie lewicowo-liberalne media i jak bardzo immanentną cechą tychże mediów jest mentalne totalniactwo, można się przekonać na przykładzie choćby tego tekstu. Zdaniem jego autora winą za względny sukces AfD ponoszą media publiczne. A dlaczego? Ano dlatego, że w ogóle zapraszały do studia przedstawicieli tej "nazistowskiej" partii. A jak to w praktyce wyglądało mógł się przekonać każdy, kto choć raz widział taki tokszoł z udziałem kogoś z tej partii. Nawalanka na PiS w naszych mediach za poprzedniej ekipy, to, w porównaniu z tym, szczyt kultury i pluralizmu. I żeby nie było: nie jestem fanem tej partii, głównie z powodu ich prorosyjskości i niemądrych, zahaczających o gloryfikację Wehrmachtu wypowiedzi niektórych ich polityków, ale to, jak traktowani byli i są przez media, to z demokracją i wolnością słowa nie miało i nie ma absolutnie nic wspólnego. I oni śmią nauczać nas demokracji - głupie totalniackie łby.

Marian Panic
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Tysol.pl odwiedza miasteczko namiotowe pod SN im. Miernika
Blogi
avatar
Przemysław
Jarasz

Rodzinny sadysta i gwałciciel z wyrokiem 25 lat więzienia. Wcześniej prokuratura 3 razy umarzała sprawę
Sąd Apelacyjny w Gdańsku utrzymał wczoraj w mocy karę 25 lat pozbawienia wolności dla Mariusza Sz. – antybohatera głośnej sprawy z Pucka, który zgotował istny koszmar swym najbliższym. Skazany przez cztery lata znęcał się ze szczególnym okrucieństwem nad żoną oraz dwiema małoletnimi córkami. Pozbawił małżonkę wolności przetrzymując ją w piwnicy i wielokrotnie gwałcąc. Molestował również seksualnie 4-letnią córeczkę. Sprawa jest tym bardziej bulwersująca, że w latach 2011-2013 Prokuratura Rejonowa w Pucku trzykrotnie decydowała o umorzeniu tego śledztwa i odrzucała zażalenia pokrzywdzonej. Po interwencji Prokuratora Generalnego Zbigniewa Ziobry okazało się, że decyzje te zapadały przedwcześnie i były nieuzasadnione.
avatar
Przemysław
Jarasz

Festiwal absurdów. Wojewoda wzywa do wygaszenia mandatu radnemu, a członkowie PiS się wstrzymują
Rada Miasta w Zabrzu w ogóle nie zajęła się uchwałą w sprawie wygaszenia mandatu rademu rządzącego miastem ugrupowania „Skutecznych dla Zabrza” Damianowi Trześniewskiemu – byłemu piłkarzowi Górnika. A do takiego kroku został wezwany formalnie zabrzański samorząd przez wojewodę śląskiego Jarosława Wieczorka. Z pomocą koledze przyszli partnerzy klubowi radnego, którzy już na samym wstępie sesji – nie uznając ewidentnych faktów potwierdzonych po interwencji Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji przez nadzór prawny wojewody – zdjęli projekt uchwały z porządku obrad bez rozpatrywania go i głosowania nad nim. Dziwne było to, iż w decydowaniu o losach dokumentu w swej własnej sprawie głosował sam zainteresowany. W osłupienie jednak wprowadzić mogła reakcja wszystkich czterech radnych PiS – wbrew stanowisku ministerstwa własnego rządu i jego wojewody – wstrzymali się od głosu.
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Zakopane kupiło "Palace"
„Łatwo jest mówić o Polsce, trudniej dla niej pracować, jeszcze trudniej umrzeć, a najtrudniej cierpieć.”
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.