loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Marian Panic: Jak przerażająco głupie są niemieckie lewicowo-liberalne media
Opublikowano dnia 25.09.2017 17:43
Zdaniem autora tekstu opublikowanego na łamach "Spiegel Online" winą za względny sukces AfD ponoszą media publiczne. A dlaczego? Ano dlatego, że w ogóle zapraszały do studia przedstawicieli tej "nazistowskiej" partii.

screen YT
Jak przerażająco głupie są niemieckie lewicowo-liberalne media i jak bardzo immanentną cechą tychże mediów jest mentalne totalniactwo, można się przekonać na przykładzie choćby tego tekstu. Zdaniem jego autora winą za względny sukces AfD ponoszą media publiczne. A dlaczego? Ano dlatego, że w ogóle zapraszały do studia przedstawicieli tej "nazistowskiej" partii. A jak to w praktyce wyglądało mógł się przekonać każdy, kto choć raz widział taki tokszoł z udziałem kogoś z tej partii. Nawalanka na PiS w naszych mediach za poprzedniej ekipy, to, w porównaniu z tym, szczyt kultury i pluralizmu. I żeby nie było: nie jestem fanem tej partii, głównie z powodu ich prorosyjskości i niemądrych, zahaczających o gloryfikację Wehrmachtu wypowiedzi niektórych ich polityków, ale to, jak traktowani byli i są przez media, to z demokracją i wolnością słowa nie miało i nie ma absolutnie nic wspólnego. I oni śmią nauczać nas demokracji - głupie totalniackie łby.

Marian Panic
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Tysol.pl Wywiad Cezarego Krysztopy z Tomaszem Szatkowskim
Blogi
avatar
Marcin
Brixen

Kulinaria i konspiracja
- Dzisiaj gotuję obiad - oświadczyła siostra Łukaszka.\nWywołała tym samym u Hiobowskich atak paniki, bowiem jej umiejętności kulinarne cieszyły się poważaniem, ale nie takim jak chciała. Tata Łukaszka twierdził, że jej rosół może śmiało konkurować ze śliną Obcego.
avatar
Paweł
Janowski

Paweł Janowski: Smog zdrowy i niezdrowy
Każdy, kto kiedykolwiek był na urlopie wśród hałd Zagłębia Ruhry, ewentualnie w górniczych rejonach Kalifatu Francuskiego, zdołał zauważyć, jakim czystym powietrzem obdarza turystów zachodnia Europa. Nic tylko łykać, ile płuca dadzą radę. Łykać i o nic nie pytać. A jak ktoś ma niewielką objętość płuc, to powinien tam pojechać z odkurzaczem i załadować do worka, ile natura pozwoli. A potem sobie wypuszczać to świeżutkie powietrze przed snem na głębokim wdechu. Tak dla zdrowotności i europejskiej solidarności.
avatar
Barbara
Piela

[Kliknij aby zobaczyć całość] Nowe plastusie Barbary Pieli: Marzanna Wielgusowa płynie na Warszawę
"Jedziemy na Warszawę", plastelina, skala 1:6
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.