loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Grabiec: Niestety, zajęliśmy się reprywatyzacją za późno, ale najskuteczniej ze wszystkich rządów
Opublikowano dnia 12.10.2017 10:25
- Tego należy oczekiwać, by organy ścigania zajmowały się stawianiem zarzutów osobom, które rzeczywiście dopuściły się przestępstw. Wolałbym tego typu działania niż spektakle medialne. Niestety, zajęliśmy się reprywatyzacją za późno, ale najskuteczniej ze wszystkich rządów ostatnich lat – powiedział w Polskim Radiu 24 rzecznik PO Jan Grabiec.

zrzut ekranu - Youtube.com
Grabiec skrytykował "tragiczny" - jego zdaniem - standard pracy komisji weryfikacyjnej.

- Ustawa o komisji weryfikacyjnej to bubel prawny, a obrady komisji przypominają bardziej zarządzanie przez dyrektora kołchozu swoim gospodarstwem, niż organu rządowego. To co robi Patryk Jaki przypomina zachowanie kieszonkowców na bazarze Różyckiego, którzy po rabunku krzyczą „łapać złodzieja”. Przewodniczącego Jakiego interesuje „grillowanie” prezydent Warszawy, a nie pomoc mieszkańcom

– mówił poseł.


Prezydent Warszawy jest teraz pod nieuczciwym ostrzałem, będziemy stawać po jej stronie. PiS miał dwa lata na przyjęcie ustawy reprywatyzacyjnej – takie sytuacje jak w Warszawie miały miejsce w innych miastach. Niestety nie widać woli ze strony obecnie rządzących, by zatrzymać tę patologię

– zapowiedział polityk PO.

/ Źródło: Polskie Radio 24

Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Agnieszka Romaszewska: Ukraina postawiła na Niemcy. I się na tym przejedzie
Blogi
avatar
Paweł
Janowski

Paweł Janowski: Bolszewicy – kumple Hitlera
17 września 1939 r. – Bolszewia zaatakowała Polskę. Jak do tego doszło? Pakt o nieagresji podpisany 25 lipca 1932 r. okazał się pustym gestem. Stalin, przywódca pogańskiego komunizmu, dbał o pozory. Jeszcze w listopadzie 1938 r. potwierdzono ważność wcześniej zawartych traktatów. Mało tego, dodatkowo zadeklarowano poszerzenie kontaktów gospodarczych. Fotki można było zrobić, prasa miała o czym pisać.
avatar
Waldemar
Żyszkiewicz

Waldemar Żyszkiewicz: Co złego jest w byciu Żydem?
Wymachując przeciwko autorce Plastusiów żydowską pałką, Konrad Piasecki próbował odwrócić uwagę opinii publicznej od istoty rzeczy.
avatar
Jerzy
Bukowski

Kraków bez transgenderu
W rywalizacji o prezydenturę Krakowa nie weźmie udziału jedyny(a) w Polsce kandydat(ka) transgenderowy(a) Vala Tomasz Foltyn.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.