loading
Proszę czekać...
Grabiec: Niestety, zajęliśmy się reprywatyzacją za późno, ale najskuteczniej ze wszystkich rządów
Opublikowano dnia 12.10.2017 10:25
- Tego należy oczekiwać, by organy ścigania zajmowały się stawianiem zarzutów osobom, które rzeczywiście dopuściły się przestępstw. Wolałbym tego typu działania niż spektakle medialne. Niestety, zajęliśmy się reprywatyzacją za późno, ale najskuteczniej ze wszystkich rządów ostatnich lat – powiedział w Polskim Radiu 24 rzecznik PO Jan Grabiec.

zrzut ekranu - Youtube.com
Grabiec skrytykował "tragiczny" - jego zdaniem - standard pracy komisji weryfikacyjnej.

- Ustawa o komisji weryfikacyjnej to bubel prawny, a obrady komisji przypominają bardziej zarządzanie przez dyrektora kołchozu swoim gospodarstwem, niż organu rządowego. To co robi Patryk Jaki przypomina zachowanie kieszonkowców na bazarze Różyckiego, którzy po rabunku krzyczą „łapać złodzieja”. Przewodniczącego Jakiego interesuje „grillowanie” prezydent Warszawy, a nie pomoc mieszkańcom

– mówił poseł.


Prezydent Warszawy jest teraz pod nieuczciwym ostrzałem, będziemy stawać po jej stronie. PiS miał dwa lata na przyjęcie ustawy reprywatyzacyjnej – takie sytuacje jak w Warszawie miały miejsce w innych miastach. Niestety nie widać woli ze strony obecnie rządzących, by zatrzymać tę patologię

– zapowiedział polityk PO.

/ Źródło: Polskie Radio 24

Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Agnieszka Romaszewska: Ukraina postawiła na Niemcy. I się na tym przejedzie
Blogi
avatar
Marek
Budzisz

Marek Budzisz: Czy Poroszenko zaryzykuje pokerowe zagranie?
Choć wybory prezydenckie na Ukrainie dopiero za 9 miesięcy, a parlamentarne jeszcze później, to wszystko wskazuje na to, że zasadnicze rozstrzygnięcia polityczne mogą mieć miejsce w najbliższych tygodniach, jeśli nie dniach.
avatar
Portal
Stoczniowy

Portal Stoczniowy: US Navy - nowy niszczyciel rakietowy typu Arleigh Burke odebrany
Marynarka wojenna Stanów Zjednoczonych US Navy odebrała nowy okręt. To niszczyciel USS Thomas Hudner, wyposażony w kierowane pociski rakietowe Tomahawk. Okręt zbudowała amerykańska stocznia General Dynamics Bath Iron Works.
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Trzeba wznieść w Krakowie dwa obiecane kombatantom pomniki
Okazja jest znakomita: rok stulecia odzyskania przez Polskę niepodległości.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.