loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Rzecznik "Iustitii" porównał polityków PiS do komunistycznych morderców. Tłumaczy, że wpis "był prywatny"
Opublikowano dnia 13.10.2017 09:52
Rzecznik Stowarzyszenia Sędziów Polskich Iustitia, sędzia Bartłomiej Przymusiński, na Facebooku porównał prezydenta RP, Marszałka Sejmu i ministra w rządzie RP do komunistycznych zbrodniarzy – Mao Zedonga i Józefa Stalina. Sędzia tłumaczy, że był to wpis prywatny...

zrzut ekranu - Youtube.com

Sędzia Bartłomiej Przymusiński udostępnił na Facebooku wpis, w którym porównano szefa MSWiA Mariusza Błaszczaka, wicemarszałka Sejmu Ryszarda Terleckiego, prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego, wicepremiera Piotra Glińskiego i prezydenta Andrzeja Dudę do komunistów: Karola Marksa, Jerzego Engelsa, Włodzimierza Lenina, Józefa Stalina i Mao Zedonga.

Jak się tłumaczy?

 

/ Źródło: TVP Info, Twitter.com

Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
reklama_pionowaNajnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Agnieszka Romaszewska: Ukraina postawiła na Niemcy. I się na tym przejedzie
Blogi
avatar
Jerzy
Bukowski

Marsz totalnej opozycji na śmietnik historii
Święto Wojska Polskiego powinno być okazją do radości i dumy dla każdego, kto kocha naszą ojczyznę.
avatar
Marian
Panic

Marian Panic: Jeśli ktoś zastanawia się nad upadkiem niemieckiego dziennikarstwa, spieszę z odpowiedzią
Jeśli ktoś się zastanawia - tak jak ja - nad nieprawdopodobnym wręcz upadkiem dziennikarstwa - i w ogóle mediów - u naszych zachodnich sąsiadów. Jeśli szuka tego przyczyny i próbuje się dowiedzieć, czy tak było zawsze, ewentualnie kiedy się to zaczęło, to odpowiedź jest właściwie tylko jedna: tak było zawsze.
avatar
europoseł Zbigniew
Kuźmiuk

Zbigniew Kuźmiuk: Gospodarka w II kwartale także na „piątkę z plusem”
Wczoraj Główny Urząd Statystyczny (GUS) podał tzw. szybki szacunek PKB w II kwartale tego roku, z którego wynika, że niewyrównany sezonowo wzrósł on realnie o 5,1% w stosunku do II kwartału 2017 roku.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.