loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Rzecznik "Iustitii" porównał polityków PiS do komunistycznych morderców. Tłumaczy, że wpis "był prywatny"
Opublikowano dnia 13.10.2017 09:52
Rzecznik Stowarzyszenia Sędziów Polskich Iustitia, sędzia Bartłomiej Przymusiński, na Facebooku porównał prezydenta RP, Marszałka Sejmu i ministra w rządzie RP do komunistycznych zbrodniarzy – Mao Zedonga i Józefa Stalina. Sędzia tłumaczy, że był to wpis prywatny...

zrzut ekranu - Youtube.com

Sędzia Bartłomiej Przymusiński udostępnił na Facebooku wpis, w którym porównano szefa MSWiA Mariusza Błaszczaka, wicemarszałka Sejmu Ryszarda Terleckiego, prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego, wicepremiera Piotra Glińskiego i prezydenta Andrzeja Dudę do komunistów: Karola Marksa, Jerzego Engelsa, Włodzimierza Lenina, Józefa Stalina i Mao Zedonga.

Jak się tłumaczy?

 

/ Źródło: TVP Info, Twitter.com

Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Prof. Romuald Szeremietiew: Polska może wrócić do pozycji mocarstwowej
Blogi
avatar
Jerzy
Bukowski

Bukowski: Zakończono budowę pomnika gen. Kuklińskiego
Monument robi spore wrażenie, chociaż osobiście wolałbym, żeby był on figuralny, a nie symboliczny.
avatar
Przemysław
Jarasz

Wielka akcja służb przeciwko mafii paliwowej: 300 policjantów, 80 lokalizacji, 20 zatrzymanych
Ponad 300 policjantów Centralnego Biura Śledczego Policji i funkcjonariuszy Krajowej Administracji Skarbowej wzięło udział w akcji przeciwko gangowi paliwowemu, który nielegalnie przerabiał olej smarowy oraz opałowy na olej napędowy i wprowadzał go na rynek jako pełnowartościowy produkt, oczywiście bez opłacenia podatków. W efekcie jednoczesnego wejścia do 80 miejsc na terenie całego kraju, zatrzymano 20 osób, zlikwidowano odbarwialnię olejów i zabezpieczono 200 tysięcy litrów paliwa, którego wartość szacuje się na około 880 tys. zł. Z ustaleń policjantów wynika, że członkowie grupy mogli wprowadzić na rynek ponad 1,5 mln litrów oleju, wartego nie mniej niż 7 mln zł.
avatar
Jerzy
Bukowski

Jak sprytnie poradzić sobie z reliktami komunizmu?
Problemy z pamiątkami minionego ustroju mają też inne dawniej zniewolone przez Sowietów państwa.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.