loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
[NAJNOWSZY SONDAŻ] Przewaga PiS, sześć partii w Sejmie
Opublikowano dnia 16.10.2017 20:59
Na Prawo i Sprawiedliwość chce głosować 41 proc. Polaków. To wzrost o 3 punkty proc. w porównaniu z poprzednim miesiącem. Drugie miejsce zajmuje Platforma Obywatelska, na którą swój głos chce oddać 18 proc. wyborców (wzrost o 2 pp.) - wynika z sondażu Kantar Public.

T. Gutry - Tygodnik Solidarność

Trzecie miejsce zajął Kukiz'15, na który chce głosować 8 proc. wyborców (spadek o 1 pp.). Na czwartym miejscu znalazło się SLD, które cieszy się poparciem 7 proc. Polaków (wzrost o 3 pp.). 5 proc. wyborców chce zagłosować na Nowoczesną i PSL.

12% badanych – spośród ogółu osób, które zapowiedziały zamiar głosowania – nie było zdecydowanych, komu przekazaliby swoje poparcie.

Sondaż został przeprowadzony w dniach 6-11 października 2017 r. na ogólnopolskiej reprezentatywnej próbie 1019 mieszkańców Polski w wieku 18 i więcej lat techniką wywiadów bezpośrednich wspomaganych komputerowo.

/ Źródło: dorzeczy.pl

Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
reklama_pionowa
Wideo Tysol.pl Wywiad Cezarego Krysztopy z Tomaszem Szatkowskim
Blogi
avatar
Maciej
Michalski

[Kliknij aby zobaczyć całość] Nowy rysunek Michalskiego: Konstytucja
Ten i więcej rysunków w najnowszym "Tygodniku Solidarność" dostępnym również w aplikacji mobilnej.
avatar
Przemysław
Jarasz

Przemysław Jarasz: Baby-boom także w Zabrzu. Pozytywny efekt programu 500+ widać w centrum porodowym
Baby-boom dotarł i do Zabrza. Na poród w należącym do gminy nowoczesnym Centrum Zdrowia Kobiety i Dziecka w Zabrzu - Biskupicach decyduje się coraz więcej kobiet. Dyrekcja placówki zapewnia i potwierdza, że pacjentki doceniają kompetencje personelu, przestronne, wyposażone w nowoczesny sprzęt medyczny sale porodowe oraz kompleksowość oferty zabrzańskiej placówki. Nie bez znaczenia wydaje się jednak w tym kontekście prorodzinna polityka obecnego rządu, w tym zwłaszcza program 500+. 
avatar
Przemysław
Jarasz

Przemysław Jarasz: Poderżnął gardło partnerce na ostatniej randce, bo kobieta postanowiła odejść
Prokuratura Rejonowa w Rudzie Śląskiej skierowała do sądu akt oskarżenia przeciwko Arkadiuszowi Z., który podciął gardło swej partnerce, bo ta postanowiła się z nim rozstać. Ofiara na szczęście przeżyła, a mężczyzna odpowiadać będzie przed Sądem Okręgowym w Gliwicach za usiłowanie zabójstwa. 
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.