loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
[video] Dzisiaj mija siedem lat od śmierci Marka Rosiaka, ofiary politycznej histerii
Opublikowano dnia 19.10.2017 21:16
Marek Rosiak był w latach osiemdziesiątych działaczem "Solidarności". 19 października 2010 roku, niespełna kilka miesięcy po tragicznej w skutkach katastrofie smoleńskiej, w biurze europosła Janusza Wojciechowskiego [PiS] i posła Jarosława Jagiełły [PiS] w Łodzi został zastrzelony przez Ryszarda Cybę, działacza Platformy Obywatelskiej, który mówił - Chciałem zabić Kaczyńskiego

grafika modyfikowana
Rryszard Cyba podczas tego samego ataku ciężko ranił nożem 39-letniego Pawła Kowalskiego, asystenta posła Jarosława Jagiełły.

Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Konferencja "Układy zbiorowe droga do społecznej gospodarki rynkowej" - Debata publicystów
Blogi
avatar
.
Rosemann

Rosemann: Czy Warszawa była tego warta (na gorąco)
Szkoda Jakiego bo faktycznie szarpał przeciwnika niesamowicie. I gdyby dano mu to robić w spokoju, bez medialnego szumi i zabójczej „pomocy” Kurskiego, być może dałby radę. Tak, jak dali radę w spokoju osiągnąć jakiś sukces Płażyński w Gdańsku i Wassermann w Krakowie.
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Czy Wassermann i Majchrowski wreszcie się obudzą?
Nie oczekuję żadnych fajerwerków programowych, ani sensacyjnych obietnic, bo stateczny Kraków nie wierzy w gruszki rosnące na wierzbach, lecz ceni spokój, rozwagę, konsekwencję.
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Dobre wieści z krakowskiego wzgórza Kaim
Cieszę się, że sprawa przyszłości wzgórza Kaim wydaje się być na dobrej drodze do załatwienia jej zgodnie z historycznym charakterem tego miejsca na obrzeżach Krakowa.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.