loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
[video] Dzisiaj mija siedem lat od śmierci Marka Rosiaka, ofiary politycznej histerii
Opublikowano dnia 19.10.2017 21:16
Marek Rosiak był w latach osiemdziesiątych działaczem "Solidarności". 19 października 2010 roku, niespełna kilka miesięcy po tragicznej w skutkach katastrofie smoleńskiej, w biurze europosła Janusza Wojciechowskiego [PiS] i posła Jarosława Jagiełły [PiS] w Łodzi został zastrzelony przez Ryszarda Cybę, działacza Platformy Obywatelskiej, który mówił - Chciałem zabić Kaczyńskiego

grafika modyfikowana
Rryszard Cyba podczas tego samego ataku ciężko ranił nożem 39-letniego Pawła Kowalskiego, asystenta posła Jarosława Jagiełły.

Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
reklama_pionowaNajnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Adam Andruszkiewicz [K'15]: Głosowałem w obronie ministra Macierewicza i już tłumaczę dlaczego
Blogi
avatar
Jerzy
Bukowski

Bukowski: Apel o apolityczność ZHP
Wzywam Was do opamiętania, druhny i druhowie ze Związku, w którym spędziłem wiele lat harcerskiej oraz instruktorskiej służby.
avatar
.
Rosemann

Rosemann: „La Pasionarie” i „Pistolety” czyli jeszcze bardziej totalna
Irracjonalna jest radość polityków i zwolenników rządzącej prawicy, że obdarowani zostali przeciwnikiem.którego działania właśnie obserwujemy. To owszem, na pierwszy rzut oka jest śmieszne. Jest też mało skuteczne bo dla większości społeczeństwa a także (co widać z komentarzy w mediach społecznościowych) dla całkiem twardej opozycji wobec władzy po prostu niestrawne i nie akceptowalne. Tyle, że efektem nieskutecznego radykalizmu zazwyczaj jest jeszcze większy radykalizm.
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Wątpliwa sława Szkieletora
Ranking otwiera przesławne dzieło Antoni Gaudiego - barcelońska świątynia Sagrada Familia.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.