loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
[Video] Graf Zero: Co się stało z polskim kinem?
Opublikowano dnia 08.11.2017 20:19
Czy polskie kino zmierza w dobrą stronę?

screen YouTube
Dziś wyjątkowy vlog bo o kinie. I to o polskim kinie.
Polskie kino... wiele by mówić! Ostatnimi laty zaczynałem mieć jednak wrażenie, że z roku na rok jest coraz lepiej. Niestety filmy obejrzane przeze mnie w 2017 roku przekonują mnie, że część polskich reżyserów najwyraźniej uważa widzów za skończonych kretynów. Swe przemyślenia usiłują nam wbić do głów w wyjątkowo mało wyrafinowany sposób.
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Konferencja "Układy zbiorowe drogą do społecznej gospodarki rynkowej" - Piotr Duda
Blogi
avatar
Portal
Stoczniowy

MON szykuje dokumenty do programu Miecznik
Ministerstwo obrony narodowej przekazało redakcji Portalu Stoczniowego informację, że trwa przygotowanie niezbędnych dokumentów umożliwiających wszczęcie postępowania na pozyskanie okrętów obrony wybrzeża o kryptonimie Miecznik. Czy MON wróci do koncepcji wzmocnienia floty okrętów nawodnych?
avatar
Jerzy
Bukowski

Dekalog na szkołach
Wójt tłumaczy, że zareagował na to, jak katolicy traktowani są na Zachodzie, gdzie dyskryminuje się ich, a promuje zło moralne w postaci aborcji, eutanazji, związków homoseksualnych.
avatar
Marek
Budzisz

Marek Budzisz: Czy Poroszenko zaryzykuje pokerowe zagranie?
Choć wybory prezydenckie na Ukrainie dopiero za 9 miesięcy, a parlamentarne jeszcze później, to wszystko wskazuje na to, że zasadnicze rozstrzygnięcia polityczne mogą mieć miejsce w najbliższych tygodniach, jeśli nie dniach.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.